Вітаю Вас, Гість
Головна » Новини освіти
1 2 3 ... 71 72 »

Змагання юних математиків

Додано 15.03.2019
Image Title

      14 березня у Березотіцькій ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся математичний квест, присвячений Міжнародному дню числа π. Цей день вважається і Міжнародним днем математики. Семикласники Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів та опорного закладу "Вовчицька ЗШ І-ІІІ ступенів-ліцей" разом змішаними командами успішно справлялися з усіма завданнями, які чекали їх на кожній станції маршруту.

Читати далі

Колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації

Додано 04.03.2019
Image Title

     1 березня 2019 року відбулася чергова колегія відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації. На порядок денний колегії виносилися питання про затвердження плану роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту на 2019 рік; стан роботи відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту щодо виконання Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07.02.2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» у 2018 році; виконання кошторису відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту районної державної адміністрації у 2018 році та завдання на 2019 рік. У порядку контролю розглядалися питання про виконання рішення колегії відділу від 02.03.2018 «Про підсумки роботи Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості у ІІ-му півріччі 2017 році та завдання на 2018 рік» та «Стан впровадження інклюзивного навчання у школах району».

Читати далі

Засідання методичного округу для вихователів та музичних керівників закладів дошкільної освіти

Додано 04.03.2019
Image Title

     28 лютого 2019 року на базі Березотіцького дошкільного навчального закладу «Берізка» відбулося засідання методичного округу, на якому розглядалося питання впровадження інноваційних педагогічних технологій у закладах дошкільної освіти.

Читати далі

Ми продовжуємо перемагати …….

Додано 04.02.2019
Image Title

     2 лютого 2019 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський інклюзивний дитячий фестиваль талантів «Пізнайко збирає друзів» за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. На конкурс прибули циркові колективи та окремі виконавці мистецтва талантів з різних регіонів України. Отримав офіційне запрошення і цирковий колектив «Юність» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, який працює на базі Снітинської ЗШ І - ІІІ ступенів, керівником якого є Руденко Наталія. Виступи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі циркового мистецтва. Лубенський район представляли вихованки циркової студії «ЮНІСТЬ».

Читати далі

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Додано 15.01.2019
Image Title

   12 січня 2019 року у Полтавському юридичному інституті національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Читати далі

19 грудня - День Святого Миколая.

Додано 20.12.2018
Image Title

    19 грудня всі маленькі українці із завмиранням чекали подарунків від Святого Миколая. Чекали їх і діти пільгових категорій нашого району, які були запрошені у велику залу райдержадміністрації в цей день. Веселими піснями, танцями, виступами лялькової студії, іграми та виставою був створений піднесений святковий настрій у присутніх дітей. В ході дійства артисти активізували малюків пісенними руханками.

Читати далі

І районний етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук

Додано 10.12.2018
Image Title

      09 грудня  відбувся заключний тур І районного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. На конкурс було представлено 18 наукових робіт учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Лубенщини з 14 секцій. Учні логічно та послідовно захищали свої роботи, розгорнуто давали відповіді на запитання вчителів та учнів за темами своїх робіт, та провели цікаві дослідження, результати яких є актуальними.

Читати далі

Вітаємо з перемогою

Додано 09.12.2018
Image Title

   8 грудня 2018 року у м. Полтава пройшов ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Вдалий старт у учнів закладів загальної середньої освіти Лубенського району.

Читати далі

Обираємо майбутню професію.

Додано 05.12.2018
Image Title

   В рамках профорієнтаційної роботи представники Сумського державного університету 4 грудня на базі Лубенської ЗОШ №10 провели інформаційно-розважальні заходи під назвою «День науки» для учнів старших класів м. Лубни та Лубенського району.

Читати далі

«Пишаємось нашими захисниками! Своїх не зрікаємось!»

Додано 05.12.2018
Image Title

        Вихованці образотворчого гуртка (керівник Ятел Н.Г.) районного центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі опорного закладу «Калайдинцівька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області» приєдналися до молоді зі Львова.

Читати далі