Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 23 » Зустріч зі сльозами на очах
Зустріч зі сльозами на очах

П’ять випускників Жданівської загальноосвітньої школи віддані своєму військовому обов’язку проходили службу у зоні АТО та повернулися додому. Це В.Кравченко, Д.Манойленко, С.Манойленко, А.Прокопчук, О.Скирда. А мобілізований Ю.Дзина і сьогодні знаходиться на Сході України.

На заклик наших земляків-учасників АТО учні та працівники школи зібрали та продовжують збір допомоги бійцям АТО для передачі її волонтерами на Схід України. У планах також виготовити ще одну маскувальну сітку.

18 вересня 2015 року у Жданівській загальноосвітній школі відбулася зустріч з учасником АТО С.В.Манойленком. Ведуча зустрічі – заступник директора з навчально-виховної роботи Л.М.Манойленко, віднайшла надзвичайно зворушливі та щирі слова, від яких сльози наверталися на очі. Учні 5-11 класів, затамувавши подих, слухали вірші та пісні у виконанні дівчат 9 класу. С.Манойленко розповів про свій життєвий шлях, про мобілізацію та перебування у зоні АТО. Він відповів на запитання присутніх, продемонстрував обладунки сучасного воїна ЗСУ та «сувеніри» зі Сходу, показав та розповів про прапор з автографами і побажаннями воїнів-побратимів, з яким був у зоні АТО.

Місцеві підприємці відгукнулися на прохання Жданівської школи та надали солодкі подарунки учасникам АТО. С.Манойленко отримав багато квітів.

Усі присутні розуміли, що не про все з побаченого і пережитого нашими земляками на Сході України розповідалося на зустрічі. С.Манойленко власним прикладом довів, що потрібно бути відданим військовому обов’язку, закликав бути патріотами України. Завершилася зустріч словами: «Слава Україні! Героям слава!» та виконанням Державного гімну України.

 

 

 

 

 

Категорія: Новини освіти |