Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 3 » «Золота осінь 2017» - чемпіонат Лубенського району з легкої атлетики, присвячений Дню захисника України
«Золота осінь 2017» - чемпіонат Лубенського району з легкої атлетики, присвячений Дню захисника України

  30 вересня 2017 року в місті Лубни на стадіоні «Центральний» відбувся чемпіонат Лубенського району з легкої атлетики, присвячений Дню захисника України «Золота осінь 2017». Захід організований Лубенською районною організацією ВФСТ «Колос» АПКУ за підтримки відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської РДА та відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Засульської сільської ради. На відкритті змагань учасників привітали: голова ЛРОВФСТ «Колос» АПКУ Бортнік С.Ю., начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської РДА Білокінь Ю.М., спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Засульської сільської ради Федорченко М.А. та головний суддя змагань Маслак О.Д., який ознайомив спортсменів з програмою змагань та провів інструктаж з техніки безпеки.

   Програма змагань складалась із таких видів: біг на 100 та 1000 м, штовхання ядра, стрибок з місця та естафетний біг 4х100м. Учасниками змагань були: дівчата та юнаки 2003 р.н. та молодші, дівчата та юнаки 2000, 2001, 2002 р.н., дівчата та юнаки 2000 р.н. та старші.

   Боротьбу за нагороди вели спортсмени восьми команд сформованих з колективів фізичної культури, які представляли такі села Лубенщини: Засулля, Вищий та Нижчий Булатець, Новооріхівка, Тарандинці, Снітин, Духове та Войнихівське ПТУ-53.

За підсумками змагань команди посіли такі місця:

І місце - команда сіл Вищий та Нижчий Булатець (158 оч.);

ІІ місце - команда села Новооріхівка (142 оч.);

ІІІ місце - команда села Тарандинці (138 оч.);

ІV місце - команда села Засулля (102 оч.);

Vмісце - команда села Снітин – (38 оч.);

VІ місце - команда села Духове – (20 оч.);

VІІ місце - команда Войнихівського ПТУ 53 – (14оч.).

   Переможці змагань у індивідуальних видах нагороджені медалями, команди, які посіли І-ІІІ місця отримали кубки та грамоти. Результати, які продемонстрували спортсмени в окремих видах програми, дають надію на успішні виступи збірної команди Лубенського району в обласних та Всеукраїнських змаганнях.

   Організатори та учасники заходу, який відбувся вперше, виражають вдячність усім, хто долучився до його проведення, та дирекції стадіону «Центральний» за надання спортивної споруди та теплих роздягалень.

 

Категорія: Новини освіти |