Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Змагання з настільного тенісу
Змагання з настільного тенісу

04 грудня 2015 року у Засульській гімназії відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з настільного тенісу серед ЗНЗ І-ІІІ ступенів. У змаганнях брали участь 5 команд (переможці зональних змагань): Вищебулатецької, Жданівської, Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Вовчицького ліцею та Засульської гімназії.

За результатами змагань перше місце виборола команда Жданівської ЗШ І-ІІІ ступенів, друге – команда Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ступенів, на третьому місці – команда Вовчицького ліцею. Четверте місце посіла команда юних тенісистів Тарандинцівської ЗШ, на п’ятому – команда Засульської гімназії.

Вітаємо переможців і бажаємо юнакам та дівчатам Жданівської ЗШ вдалого виступу на обласних фінальних змаганнях, які відбудуться 16-18 грудня в м. Лохвиця.

Також, 04 грудня 2015 року у шаховому клубі «Тура» при Засульському будинку культури відбулися районні змагання з шахів серед ЗНЗ І-ІІ ступенів. Змагання відкрив головний суддя по шахам Воронюк В.І. З привітальним словом до присутніх звернувся голова Засульської сільської ради Бондаренко С.І. та відмітив, що шахи – це інтелектуальний вид спорту, чудовий засіб розвитку математичних здібностей.

За результатами змагань перше місце виборола команда Пісківської ЗШ І-ІІ ступенів, друге місце – команда Нижчебулатецької ЗШ І-ІІ ступенів, а на третьому – команда Березівської ЗШ І-ІІ ступенів.

Категорія: Новини освіти |