Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Вересень » 28 » Змагаються освітяни
Змагаються освітяни

24 вересня 2015 року у м. Полтава відбулися фінальні змагання ІХ обласної Спартакіади працівників загальноосвітніх навчальних закладів.

У змаганнях взяли участь спортивні колективи з усіх районів та міст Полтавської області. Спартакіаду урочисто відкрив  голова обласного комітету профспілки працівників освіти і науки  Шумейко Г.І.

Програма передбачала змагання з 5 видів спорту: міні-футбол (чоловіки), волейбол (жінки, чоловіки), настільний теніс, гирьовий спорт та легка атлетика.

У кожному з видів спорту учасники змагались на основі командного та індивідуального рейтингу.

За підтримки голови райкому профспілки працівників освіти і науки України Грицаєнко Л.І. команда вчителів нашого району гідно представила освітянську профспілку Лубенщини. Так, у результаті напруженої боротьби  маємо такі результати:

1.     у змаганнях з міні-футболу команда чоловіків (у складі вчителів фізичної культури: Німича О.І., Шевченка С.В., Ткачука С.В., Калімана В.Б., Бойка А.М., Шевченка В.О., керівників гуртка: Загоруйка А.М., Куцого П.П.)  виборола  ІІ місце і була  нагороджена  кубком, грамотою та медалями.

2.     у змаганнях з гирьового спорту у загальнокомандному заліку команда (у складі: Сидоренка В.І., вагова категорія до 70 кг та  Крутія С.В., вагова категорія 90 кг+)  посіла ІV місце. В особистому заліку Сидоренко В.І. виборов ІІІ місце і був нагороджений грамотою та медаллю.

3.     у змаганнях з настільного тенісу команда (у складі вчителів фізичної культури: Шевченко І.О. та Докторовича О.М.) посіла VI місце.

4.     у змаганнях з легкої атлетики команда (у складі вчителів фізичної культури: Нестеренко О.М. та Маслака О.Д.) посіла ІІ місце і була нагороджена кубком, грамотою та медалями.

За підсумками змагань ІХ обласної Спартакіади працівників закладів освіти у загальнокомандному заліку команда Лубенського району посіла ІІІ місце і була нагороджена кубком та дипломом.

Отже, обласна Спартакіада працівників закладів освіти засвідчила високу майстерність освітян нашого краю, стала справжнім святом масовості, спорту і здоров’я.

Категорія: Новини освіти |