Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 3 » Змагаються футболісти
Змагаються футболісти

30 жовтня на спортивному майданчику Засульської гімназії відбулися фінальні змагання районної Спартакіади школярів з міні-футболу серед юнаків. Зустрічалися команди-переможці зональних змагань Засульської гімназії, Вовчицького ліцею, Жданівської, Калайдинцівської та Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів. За результатами гри перемогу здобули юнаки Засульської гімназії. На другому місці - юнаки Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів, на третьому – команда Жданівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Команда Калайдинцівської ЗШ та Вовчицького ліцею посіли відповідно четверте та п’яте місця.

 

 

Тривають змагання районної Спартакіади школярів і серед ЗНЗ І-ІІ ступенів. Так 23 жовтня на спортивному майданчику Центрального стадіона м. Лубни проведені змагання з міні-футболу серед юнаків. Перемогу здобула команда Березівської ЗШ, на другому місці команда Пісківської ЗШ, на третьому – команда юнаків Нижчебулатецької ЗШ.

 

Вітаємо переможців і бажаємо успіхів команді Засульської гімназії в обласних зональних змаганнях, які відбудуться 06 листопада 2015 року у м. Лубни.  

Категорія: Новини освіти |