Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 27 » Зіроньки з Снітина на Всеукраїнській сцені
Зіроньки з Снітина на Всеукраїнській сцені

           25 листопада 2017 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський фестиваль мистецтв «ЗОРЯНА БРАМА» - за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. На конкурс прибули професійні молодіжні колективи та окремі виконавці з різних регіонів України. Отримав офіційне запрошення і цирковий колектив «Юність» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, який працює на базі Снітинської ЗШ І - ІІІ ступенів, керівником якого є Руденко Наталія.

            Виступи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі циркового мистецтва. В номінації «Жонглювання» стали лауреатами І премії сестри Юрчук Іванна, Катерина, Кароліна та Кристина Якимоха, а Безкровна Вікторія, Юрчук Іванна і Катерина в номінації «Акробатика» отримали диплом лауреата ІІІ премії. Всі учасники нагороджені дипломами за високий рівень виконання Міністерством культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації, медалями, кубком та подарунками. Керівник циркової студії Наталія Руденко отримала подяку за відмінну підготовку вихованців.

 

       Організаторами фестивалю для учасників було організовано безкоштовне відвідування цирку «Кобзов». Керівник циркової студії висловлює подяку за підтримку і організацію поїздки на фестиваль начальнику відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Білокінь Ю.М., директору Лубенського РЦДЮТ Моші В.В. та заступнику Пашковій Н.М., сільському голові Снітинської сільської ради Мануйленку С.О., директору Снітинської ЗШ Горбик Н.В. та батькам Юрчук Л.М., Юрчук Е.Я. та Якимахи Л.М.

Категорія: Новини освіти |