Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 23 » Здобутки освітян Лубенщини у туристичних змаганнях
Здобутки освітян Лубенщини у туристичних змаганнях

Осіннє золото осипало блискучим дощем не лише щедру на урожай землю, але й випало золотими та срібними медалями учасникам 41- их обласних змагань та семінару – практикуму з пішохідного туризму працівників освіти і науки Полтавщини – команді педагогів «Барс» Засульської ОТГ (учителі Литвяківської ЗШ І – ІІІ Костюк Т.Л., Іващенко М. А., Шлапко В. О., Баранов О. А., Кокозій Л. О.( член обласної суддівської бригади змагань)) й Лубенського району (освітяни Вовчицького ліцею - Костюк В. В., Ткачук С. В., Круглякова С. А., Ткачук Н. М.).

Із 13 по 15 жовтня 2017 року на базі Вельбівської ЗШ I - II ступенів, що на Гадяччині, зібралося 11 команд Полтавщини, щоб проявити себе у чотирьох конкурсах: крос – поході, доланні смуги перешкод, конкурсі туристської пісні та конкурсі фотографії у номінаціях «Туристичними стежками» й «Природа рідного краю».

У перший день змагань команді «Барс», яка працювала трьома парами: – чоловічою ( Ткачук С. В. і Іващенко М. А.), жіночою (Круглякова С. А. і Шлапко В. О. ) та змішаною (Костюк В. В. й Костюк Т. Л. ) – необхідно було пройти 5 кілометрів дистанції, за картою знайти 6 контрольних пунктів, подолати 8 смуг перешкод і вкластися у час -2 години 20 хвилин. Серед 28 пар, що брали участь у змаганні, лише 5 вибрали найвищий рівень складності виконання завдання – третій клас, серед них три наші лубенські пари. До речі, жіноча «двійка» була лише одна!

Завдяки перемозі Ткачука С. В. та Іващенка М. А., які здобули перше місце, загальнокомандний результат крос – походу виявився бронзовим – III місце.

Другий день приніс ще кращі результати. В індивідуальних змаганнях знову найвищого рівня складності п’єдестал нагород був повністю лубенським – 1 місце – Костюк Т. Л., 2 місце – Ткачук С. В., Круглякова С. А., 3 місце – Іващенко М. А., Шлапко В. О.. Команда «Барс» посіла перше загальнокомандне місце в особистих результатах.

Призерами стали наші учителі і в творчих конкурсах: фотографії визнали кращими, нагородивши грамотою III ступеня (Ткачук Н. М.), та яскравим залишився у пам’яті виступ команди на конкурсі туристичних пісень ( III місце).

На урочистому закритті учителям Лубенщини було вручено найбільше нагород -7 медалей і 9 грамот, але у загальнокомандному заліку учасники «Барсу» здобули II почесне місце.

Команда щиро вітає тренера, якому завдячує усіма своїми здобутками, керівника туристичного гуртка Вовчицького ліцею й Литвяківської ЗШ IIII ступенів Баранова О. А., цінує його знання і досвід, а також дякує усім, хто доклав зусиль до спільної перемоги освітян.

Пишаємося, що педагоги показують гідний приклад для своїх учнів, доводять свою кмітливість, витривалість і фізичну силу на змаганнях такого рівня.