Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 31 » Засідання ради Лубенського районного методичного центру
Засідання ради Лубенського районного методичного центру

30 березня 2016 року відбулося засідання ради Лубенського районного   методичного центру, на якому розглянуто такі питання:

1. Про матеріали  підготовки та проведення ШМО (педради) «Сучасний урок та форми і методи його проведення».

2. Аналіз результативності виступу учнівських команд у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін навчального плану, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу 2015-2016 навчальному році.

3. Про результати вивчення педагогічної діяльності учителів району, які у 2016 році атестуються на встановлення вищої кваліфікаційної категорії.

Після виступів та обговорення питань  рада Лубенського районного методичного центру вирішила розмістити матеріали щодо підготовки та проведення ШМО (педради) «Сучасний урок та форми і методи його проведення» на сайті методичного центру у розділі «Адміністрації ЗНЗ». Проаналізувавши результати участі учнів району у ІІ та ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад із базових дисциплін навчального плану, конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, члени ради МЦ відзначили, що більшість учасників підготовлені учителями, які у 2016 році атестуються на встановлення вищої кваліфікаційної категорії. Всі із 29 претендентів мають вагомі напрацювання: частина із них були учасниками конкурсу «Учитель року»; багато педпрацівників створили власні сайти чи блоги, завдяки яким можна познайомитися з їхньою системою роботи;  деякі учителі надали свої напрацювання для розміщення та сайті методичного центру. Члени ради Лубенського районного методичного центру одностайно схвалили досвід учителів, що претендують на встановлення вищої кваліфікаційної категорії.

 

 

Категорія: Новини освіти |