Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Січень » 25 » Засідання ради Лубенського районного методичного центру
Засідання ради Лубенського районного методичного центру

22 січня 2016 року відбулося засідання ради Лубенського районного методичного центру, на якому обговорювалися такі питання:

- Про особливості діяльності методичної служби Лубенського району у 2016 році.

Це питання сьогодні є  одним із найважливіших питань щодо оновлення змісту і форм, активізації методичної роботи. Члени ради зійшлися на тому, що в сучасних умовах школі потрібен учитель із новим педагогічним мисленням,  тому і організація методичної роботи повинна бути направлена на  розвиток творчого інноваційного потенціалу вчителя. Звідси і функції методичної роботи бачаться значно розширеними, окрім традиційних: освітньої, консультаційної, організаційної, все більше необхідною стає інформаційна, діагностична, аналітична, експериментальна, прогностична, науково–дослідна, інноваційно-впроваджувальна, експертна, видавнича діяльність.

Однією з важливих функцій методичної служби у школі є визначення рівня готовності педколективу до інноваційної діяльності. Активно обговорювали це питання і члени ради центру - заступники директорів шкіл: Березотіцької – Третяк Л.І., Войнихівської – Загинайло А.М., Калайдинцівської – Гонта Т.В.

Рада методичного центру розглянула друге питання:  обговорення матеріалів ППД учителів, що атестуються на присвоєння педагогічних звань. На засідання були подані напрацювання учительки Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів Попик С.М. «Технологія інтерактивного навчання на уроках української мови і літератури», Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів  - Левішко Н.І. «Число як спосіб визначення життєвих можливостей людини» та Засульської гімназії - Деркач Л.С. «Формування життєвих компетентностей на уроках математики».

Рада МЦ схвалила матеріали ППД педагогів, що атестуються у 2016 році.

Категорія: Новини освіти |