Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 5 » Засідання круглого столу географів
Засідання круглого столу географів

    2 листопада в малій актовій залі райдержадміністрації вчителі географії району провели засідання круглого столу «Компетентнісно - формувальний урок географії», на якому були обговорені актуальні питання освітнього процесу з даного предмету. Методист Лубенського районного методичного центру Яловець В.Ю. зупинилася на сучасних типах уроку, зокрема на компетентнісно - формувальному. Для молодих спеціалістів запропоновано орієнтовні план-схеми всіх розглянутих типів уроків з макро- і мікрокомпонентами.

 Керівник районного методичного об’єднання вчителів географії та економіки Кулик Л.В. детально і ґрунтовно проаналізувала наскрізні змістові лінії курсу 10 класу «Географія: регіони та країни». Колеги-вчителі взяли активну участь у обговоренні та запропонували створити групу у вайбері для спілкування усіх зацікавлених.

 Для присутніх учасників круглого столу була запропонована навчальна програма «Географічний простір Землі», яка буде актуальною в 2019-2020 навчальному році.

 

 Вчителі закладів загальної середньої освіти району поділилися своїм досвідом реалізації наскрізних змістових ліній «Екологічна безпека та сталий розвиток», «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека», «Підприємливість та фінансова грамотність», використовуючи підбір відповідної інформації, дидактичних матеріалів та використання різних методів, форм, прийомів, засобів навчання, які доступні в матеріалах обласного семінару «Діяльнісний підхід до навчання географії».

Категорія: Новини освіти |