Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 12 » Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів
Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

   10 та 11 листопада 2018 року проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури, трудового навчання, правознавства та біології. Участь у випробування взяли 48 учнів закладів загальної середньої освіти району.

Переможцями стали:

з російської мови та літератури

  • Циганіна Софія, учениця 9 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце, (учитель Сичова В.Г.),
  • Шостак Яна, учениця 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Компанієць С.В.),
  • Самойленко Віталій, учень 9 класу Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, учитель (учитель Максименко М.О.),
  • Кучеренко Сергій, учень 10 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце, (учитель Сичова В.Г.),
  • Волошина Ірина, учениця 10 класу Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Євтушенко С.М),
  • Кот Тамара, учениця 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце, (учитель Сичова В.Г.),
  • Сотнікова Таїсія, учениця 11 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІІ місце, (учитель Компанієць С.В.);

з трудового навчання

  • Міщенко Тарас, учень 8 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце, (учитель Андреєв С.М.),
  • Береза Тарас, учень 9 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, І місце,
  • Литвиненко Дмитро, учень 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель С.В.),
  • Сонченко Максим, учень 9 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце, (учитель Андреєв С.М.),
  • Рудь Богдан, учень 10 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце, (учитель Андреєв С.М.),
  • Чупир Олег, учень 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце, (учитель Андреєв С.М.),
  • Криворучко Інна, учениця 8 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Морозенко І.М.),
  • Шишова Олександра, учениця 8 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Голуб В.М.),
  • Морозенко Софія, учениця 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», І місце, (учитель Морозенко І.М.),
  • Шостак Оксана, учениця 9 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце, (учитель Сичова В.Г.),

 

  • Василенко Катерина, учениця 10 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», І місце, (учитель Морозенко І.М.),
  • Карпенко Юлія, учениця 10 класу Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Даніленко Т.Г.),
  • Ткачук Інна, учениця 11 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Морозенко І.М.),
  • Чернова Анастасія, учениця 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце, (учитель Сичова В.Г.);

з правознавства

  • Дронько Ростислав, учень 9 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце, (учитель Пирогова Ю.І.),
  • Бойко Софія, учениця 9 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце, (учитель Худояр І.О.),
  • Нагієвська Ілона, учениця 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Ващенко О.О.),
  • Кот Тамара, учениця 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце, (учитель Пирогова Ю.І.);

з біології

  • Кізенко Вікторія, учениця 8 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Галай Л.Ю,),
  • Старовойт Оксана, учениця 8 класу Жданівського НВК, ІІІ місце, (учитель Тютюнник О.Л.),
  • Шостак Яна, учениця 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Галай Л.Ю,),
  • Вовкобой Ірина, учениця 9 класу Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Чечельницька В.І.),
  • Колядич Карина, учениця 9 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Васильченко Я.В.),
  • Горбатенко Сергій, , учень 10 класу Жданівського НВК, ІІ місце, (учитель Тютюнник О.Л.),
  • Василенко Катерина, учениця 10 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце, (учитель Галай Л.Ю,),
  • Гуржій Микола, учень 10 класу Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце, (учитель Васильченко Я.В.),
  • Швець Владислав, учень 11 класу Жданівського НВК, ІІ місце, (учитель Тютюнник О.Л.).

Вітаємо учнів та вчителів з перемогами. Бажаємо подальших успіхів.

Категорія: Новини освіти |