Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 23 » Всеукраїнські учнівські олімпіади
Всеукраїнські учнівські олімпіади

   Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових дисциплін проводяться щороку серед загальноосвітніх навчальних закладів. Основними завданнями учнівських олімпіад є стимулювання творчого самовдосконалення дітей, виявлення та розвиток обдарованих учнів, підвищення інтересу до поглибленого вивчення базових дисциплін.

   У листопаді розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. Першими проведені випробування з історії, інформаційних технологій, економіки та трудового навчання. Їх естафету підхопили біологи, правознавці, юні знавці української мови та літератури, астрономії, російської мови та літератури, екології, математики та англійської мови.

Переможці олімпіад

З історії:

  1. клас
  • Назарець Денис, Вовчицький ліцей – 1м, (уч. Карпенко Л.В.);
  • Бойко Софія, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Журавель Ю.В.).
  1. клас
  • Біньковська Яна, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1м, (уч. Худояр І.О.).
  1. клас
  • Кот Тамара, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Мисник С.І.);
  • Циганенко Крістіна, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Худояр І.О.).
  1. клас
  • Мироненко Артем, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Карпенко Л.В.).

 

З трудового навчання:

8 клас

  • Морозенко Софія, Вовчицький ліцей – 1 м, (уч. Морозенко І.Н.);
  • Шостак Оксана, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Сичова В.Г.);
  • Литвиненко Дмитро, Вовчицький ліцей – 1 м, (уч. Ткачук С.В.);
  • Панасенко Станіслав, Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Шевченко А.М.);
  • Береза Тарас, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Голуб В.М.).

9 клас

  • Василенко Катерина, Вовчицький ліцей – 1 м, (уч. Морозенко І.Н.);
  • Карпенко Юлія, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Даніленко Т.Г.);
  • Шелест Валерія, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Голуб В.М.);
  • Рудь Богдан, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Андреєв С.М.);
  • Чумак Дмитро, Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Шевченко А.М.).

10 клас

  • Чернова Анастасія, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Сичова В.Г.);
  • Кальницький Олександр, Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Шевченко А.М.)
  • Чупир Олег, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Андреєв С.М.).
  1. клас:
  • Кедь Катерина, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Морозенко І.Н.);
  • Зайченко Віктор, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Андреєв С.М.);
  • Прокопенко Олег, Духівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Шевченко А.М.)

 

З економіки:

11 клас

  • Максименко Максим, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Кадука М.М.).

10 клас

  • Заїка Марина, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Кадука М.М.).

 

 

З української мови та літератури:

7 клас

  • Остапенко Єлизавета, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1м,(уч. Сторчак Л.А.);
  • Криворучко Інна, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Ткачук Н.М.);
  • Михайленко Вікторія, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Передерій Н.Ю.);
  • Глущенко Вікторія, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -3м, (уч. Федоренко Н.В.).

8 клас

  • Шостак Яна, Вовчицький ліцей – 1 м, (уч. Ткачук Н.М.);
  • Дронько Ростислав, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -3м, (уч. Босікова О.В);
  • Бойко Софія, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Попик С.М).

9 клас

  • Кучеренко Сергій, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів -3м, (уч. Босікова О.В);
  • Білик Марина, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Третяк Л.І.).

10 клас

  • Розумій Людмила, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Попик С.М);
  • Руденко Богдан, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Третяк Л.І.);
  • Швець Владислав, Жданівський НВК – 3 м, (уч. Скирда Н.О.);
  • Кот Тамара, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Федоренко Н.В).

11клас

  • Ткачук Катерина, Вовчицький ліцей – 1 м, (уч. Ткачук Н.М.);
  • Івасюк Альона, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Попик С.М).

 

З російської мови та літератури:

9 клас

  • Цімерман Наталія, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Яценко С.Б.);
  • Рудь Богдан, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Сичова В.Г.);
  • Василенко Катерина, Вовчицький ліцей – 3 м, (уч. Компанієць С.В.).
  1. клас
  • Сотнікова Таісія, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Компанієць С.В.).
  1. клас
  • Дирда Валерія, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 1м, (уч. Євтушенко С.М.);
  • Тютюнник Вікторія, Вовчицький ліцей – 2 м, )уч. Морозенко І.М.).

 

З англійської мови:

8 клас

  • Шостак Яна, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Падалка Н.М.).

9 клас

  • Карповець Вадим, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Магура О.О.);
  • Біньковська Яна, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Магура О.О.).

10 клас

  • Руденко Богдан, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Рак Ю.О.);
  • Циганенко Крістіна, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Гарнаженко Л.П.).

11 клас

  • Недбайло Вікторія, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Гроза Л.В.);
  • Харрат Лілія, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 3м, (уч. Євтушенко С.М.).

 

З екології:

  • Василевич Вікторія, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Журавель Ю.В.).

 

З математики:

6 клас

  • Гриценко Анна, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Крутій Н.В.);
  • Кушнір Данило, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Світловська Н.О.);
  • Зозуль Борис, Жданівський НВК – 3 м, (уч. Горбатенко Л.М);
  • Гузік Андрій, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Мірошніченко Т.І.).

10 клас

  • Розумій Людмила, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Мірошніченко Т.І.);
  • Заїка Марина, Тарандинцівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Яловець О.І.).

 

З біології:

8 клас

  • Шостак Яна, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Галай Л.Ю.);
  • Колядич Карина, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Ковадло О.В.);
  • Демченко Руслан, Березотіцька ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Соловйова Н.П.);
  • Самойленко Віталій, Хорошківська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Старовойтова М.Ю.).

9 клас

  • Горбатенко Сергій, Жданівський НВК – 1м, (уч. Тютюнник О.Л.);
  • Бойко Владислава, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Андреєва О.В.);
  • Біньковська Яна, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Ковадло О.В.).

10 клас

  • Швець Владислав, Жданівський НВК – 1м, (уч. Тютюнник О.Л.);
  • Сотнікова Таісія, Вовчицький ліцей – 3 м, (уч. Галай Л.Ю.).

11клас

  • Клепач Ярослав, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Галай Л.Ю.);
  • Василевич Вікторія, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 3 м, (уч. Ковадло О.В.).

 

З правознавства:

9 клас

  • Карповець Вадим, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Худояр І.О.);

10 клас

  •  Кот Тамара, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 1 м, (уч. Пирогова Ю.І.);
  • Розумій Людмила, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Худояр І.О.).

11 клас

  • Мартюк Юлія, ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів – 2 м, (уч. Пирогова Ю.І.);
  • Кедь Катерина, Вовчицький ліцей – 2 м, (уч. Ващенко О.О).

Вітаємо учнів та їхніх наставників, які стали переможцями районного етапу олімпіад. Бажаємо подальших успіхів.

 

 

Категорія: Новини освіти |