Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 3 » Впровадження ІКТ у навчально-виховний процес у Калайдинцівській ЗШ
Впровадження ІКТ у навчально-виховний процес у Калайдинцівській ЗШ

1 лютого в Калайдинцівській школі відбулася чергова зустріч у рамках програми з впровадження інформаційно-комунікаційних технологій у навчально-виховний процес.  Досвідом  роботи  у  сфері  використання  інтерактивної дошки поділився вчитель  інформатики та  фізики  Войнихівської ЗШ І-ІІІ ст. Шелег О.В.

 

Методист РМЦ Кравченко Л.Г. відмітила, що застосування інтерактивної  дошки  якісно підвищує процес навчання. Вона є відмінною підмогою для тих вчителів, які за допомогою сучасних технічних, аудіовізуальних засобів та інтенсивних методів навчання прагнуть зацікавити своїх слухачів, полегшити засвоєння матеріалу. 

Інтерактивна дошка допомагає вчителям у розробці та впровадженні нових методик навчання. Вона може активно застосовуватися для викладу нового матеріалу і проведення інтелектуальних ігор.

Підвищуючи якість викладу матеріалу, інтерактивна дошка дозволяє перейти на більш високий рівень наукових знань, проводити наочні і чітко структуровані заняття.

Немає жодного з учителів, які почали працювати з інтерактивними дошками й не відзначили б стрімкого підвищення інтересу учнів до навчання, до уроку. А відомо, що формування в учнів стійкого активного інтересу є запорукою досягнення гарних результатів у навчанні.

Категорія: Новини освіти |