Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Березень » 12 » Впровадження енергозберігаючих технологій у практику роботи ДНЗ
Впровадження енергозберігаючих технологій у практику роботи ДНЗ

Все більше і більше людей у світі розуміють, що ми повинні жити в гармонії з навколишнім середовищем, своєю Планетою, берегти її надра та ресурси.

Час марнотратного використання викопних енергоресурсів (нафти, газу, вугілля) минає, ми повинні робити реальні кроки для ефективного використання енергії та збереження її, а також застосовувати відновлювані джерела енергії, даровані нам самою Природою – сонце, вітер, воду тощо.

11 березня начальник відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Білокінь Ю.М., директор районного методичного центру Шевченко Л.П., методисти Захарченко І.В. та Гайдай Л.С. провели зустріч із керівниками дошкільних навчальних закладів у рамках науково-методичного супроводу щодо запровадження енергозберігаючих технологій у практику роботи дошкільних навчальних закладів.

Начальник відділу освіти Білокінь Ю.М. наголосила на актуальності даної проблеми, необхідності її впровадження та побажала колективам ДНЗ плідної роботи.

 

Директор Лубенського РМЦ Шевченко Л.П. ознайомила присутніх із новими формами і методами роботи методичного центру, підходами у наданні працівниками центру методичних послуг педагогам району, розповіла про напрямки активізації методичної роботи, оновлення змісту і форм професійної діяльності педагогічних працівників, необхідності впровадження нових освітніх технологій.

 

Методист із психологічної служби РМЦ Захарченко І.В. розповіла про психологічні аспекти інноваційної діяльності. Учасників було ознайомлено із результатами попереднього анкетування щодо готовності до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес: більшість педагогів дошкільних навчальних закладів налаштовані на проведення змін у своїй діяльності та відчувають себе готовими до нововведень.

Методист РМЦ Гайдай Л.С. здійснила методичний супровід щодо впровадження в навчально-виховний процес дошкільних закладів енергозберігаючих технологій. Вона наголосила, що у нашій країні виникла невідкладна потреба ощадливості в цілях забезпечення максимально ефективного і раціонального використання природних, паливно-енергетичних, матеріальних і трудових ресурсів, заощадження державних коштів, навчання дітей дошкільного віку енергозбереженню. Керівники ДНЗ ознайомилися із посібником «Я і енергія» та переглянули відеоролик «Зроби Україну теплою». Для завідувачів був проведений тренінг «Зберігаємо тепло, світло, воду – рятуємо природу».

 

 

Керівник Хорошківського ДНЗ «Сніжинка» Куліш М.А. поділилася досвідом роботи з проведення Тижня енергозбереження.

Методист РМЦ Гайдай Л.С. подарувала присутнім позитивний настрій відеороликом «Гарна музика і квіти для друзів».


Категорія: Новини освіти |