Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 23 » Вітаємо переможців 35 обласного зльоту юних краєзнавців!
Вітаємо переможців 35 обласного зльоту юних краєзнавців!

   14-16 березня 2018 року для участі у 35 обласному зльоті юних краєзнавців, присвяченому 65 річниці туристично-краєзнавчого руху на Полтавщині, у Полтавському обласному центрі туризму і краєзнавства учнівської молоді зібралося більше 100 кращих вихованців краєзнавчих та туристських об’єднань із 17 районів, міст області та об’єднаних територіальних громад.

 

   Наш район представляли учні ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст.» Команда у складі Гнатуші В., Нечипоренко Ю., Проценко Т., Кучеренка С., Соколовського В. під керівництвом директора школи Мисника С.І. представила творчий виступ та роботи із дослідження у цьому напрямку. Юні краєзнавці вдало представили матеріали, які ілюструють розвиток туристсько-краєзнавчої справи у їхньому закладі на виставці «Історія та досягнення туристсько-краєзнавчого руху». Діти ознайомили відвідувачів виставки зі своїми досягненнями та здобутками, презентували цікаві знахідки, що знайшли своє місце у шкільному музеї.

   

   Поряд з виставкою проводилася благодійна акція «Подаруй частинку тепла», у рамках якої відбувся збір оберегів, листівок, малюнків до «Скриньки Добра» - подарунків нашим воїнам-учасникам АТО на сході України.

  Краєзнавчо-пошукове об’єднання «Оберіг» нагороджене грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді за найкраще висвітлення досвіду роботи на виставці «Історія та досягнення туристсько-краєзнавчого руху» та як переможці 35 обласного зльоту юних краєзнавців, присвяченого 65 річниці туристично-краєзнавчого руху на Полтавщині

 

  Переможці та лауреати зльоту нагороджені призами і грамотами Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а педагогічні працівники – грамотами Департаменту освіти і науки Полтавської облдержадміністрації.

 

Відео можна переглянути тут:

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=GRlifMg9718

https://www.youtube.com/watch?v=UrQM88cfJ-8

 

 

 

Категорія: Новини освіти |