Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Листопад » 21 » Виїзний семінар до Пирятинщини
Виїзний семінар до Пирятинщини

18 листопада відбувся виїзний семінар вчителів художньо-естетичного циклу до Пирятинського району. Гостинно приймала учасників семінару  Вікторійська ЗШ І-ІІІ ступенів. Освітяни щедро ділилися досвідом із колегами  Лубенщини з теми «Патріотичне виховання у контексті розвитку духовності дитини засобами мистецтва».

 Приємні враження залишилися у педагогів після екскурсії до музейної кімнати «Патріотизм починається тут…», зацікавила презентація музейних куточків початкової школи. Учасники семінару отримали позитивні враження від перегляду виставки учнівських робіт.

У ході роботи семінару вчителі відвідали урок образотворчого мистецтва у 5 класі «Портрет героя», зустрілися з Ю.Фединським, засновником та організатором кобзарських таборів на Пирятинщині.

Цікаво і змістовно пройшов майстер-клас з айріс-фолдінгу, на якому педагоги мали змогу навчитись створювати композицію власноручно.

Програма семінару була насиченою, цікавою, пізнавальною. 

А головне – учасники семінару отримали не лише нові знання, а багато позитиву, натхнення до творчих пошуків. 

Особливу подяку учителі висловлюють голові Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Л.І. Грицаєнко за надану спонсорську допомогу.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |