Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Вересень » 18 » Відкрита першість станції юних туристів ім.Давида Гурамішвілі
Відкрита першість станції юних туристів ім.Давида Гурамішвілі

        З 14 по 16 вересня у місті Миргород проходила відкрита першість станції юних туристів ім.Давида Гурамішвілі з велосипедного туризму. Незважаючи на негоду, юні велосипедисти з різних регіонів Полтавщини показували свої найкращі вміння під час проходження дистанцій «велокрос», «тріал» та «фігурне водіння велосипеду».


       Вперше спробувати свої сили в даному виді спорту вирішили і учні ОЗ «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей», які виступали у двох вікових категоріях. Старшу групу представляли: Литвиненко Дмитро (9 клас), Зінчук Костянтин (10 клас), Назарець Денис (9 клас) та Цись Єва (7 клас). До складу середньої групи увійшли: Кривенко Назар (5 клас), Костюк Максим (5 клас), Козлов Олександр (7 клас), Каварма Ксенія (8 клас) та Костюк Ольга (8 клас). Учасники успішно подолали всі дистанції і, незважаючи на те, що це був дебют команд у велотуризмі, одержали такі результати:
На дистанції «велокрос» - Костюк Ольга – І місце, Цись Єва – І місце, Литвиненко Дмитро – ІІІ місце.
На дистанції «тріал» - Зінчук Костянтин – І місце, Цись Єва – І місце, Литвиненко Дмитро – ІІІ місце.
На дистанції «фігурне водіння велосипеду» - Цись Єва – ІІ місце, Зінчук Костянтин – ІІІ місце, Костюк Ольга – ІІІ місце.
      У загальному заліку команда і старшої, і середньої вікової групи посіли ІІ місце.

  
Вітаємо наших велосипедистів із такими високими досягненнями на обласному рівні і бажаємо їм та їхньому тренеру Іващенку Миколі Анатолійовичу подальших успіхів!