Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Листопад » 13 » Відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика
Відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

 

   10 листопада 2018 року у опорному закладі «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

   45 учнів 3-11 класів закладів загальної середньої освіти Лубенського району взяли участь у конкурсі. Журі визначили кращих знавців української мови. Ними стали

3 клас:

  • Золотоверх Карина, учениця опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце (уч. Спіпич В.Б.),
  • Шостак Яна, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Сторчак Т.В.),
  • Тарасенко Лілія, учениця Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Білик Л.М.);

4 клас:

  • Федоренко Дарина, учениця опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІ місце (уч. Голуб Л.П.),
  • Ляшенко Вікторія, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Бращенко Н.М.),
  • Приведенюк Тамара, учениця Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Ничипорук М.М.);

5 клас:

 

  • Балега Вікторія, учениця опорного закладу «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце (уч. Йовенко С.В.),
  • Гелюх Діана, учениця опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце (уч. Ткачук Н.М.),
  • Андреєва Вікторія, учениця опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце (уч. Федоренко Н.В.),
  • Сидорова Олександра, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (уч. Попик С.М.);

6 клас:

 

  • Селюк Анастасія, учениця опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце (уч. Ткачук Н.М.),
  • Яковченко Діана, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (уч. Попик С.М.);

7 клас:

 

  • Сененко Владислав, учень опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», І місце (уч. Босікова О.В.),
  • Гузік Андрій, учень Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Басараб С.І.),
  • Остапенко Юлія, учениця опорного закладу «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце (уч. Кургузова Н.В.);

8 клас:

 

  • Остапенко Єлизавета, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (уч. Сторчак Л.А.);

9 клас:

 

  • Шостак Яна, учениця опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», ІІ місце (уч. Ткачук Н.М.),
  • Бойко Софія, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце (уч. Попик С.М.);
  • Богинич Ірина, учениця опорного закладу «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», ІІІ місце (уч. Дремлюженко О.В.);

10 клас:

 

  • Розумій Людмила, учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце (уч. Попик С.М.);
  • Швець Владислав, учень Жданівського НВК, ІІІ місце (уч. Скирда Н.О.).

 

Вітаємо учнів та вчителів із перемогами, бажаємо подальших успіхів.

 

Категорія: Новини освіти |