Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Вересень » 2 » Відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів району
Відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів району

2 вересня 2016 року відбулася нарада керівників дошкільних навчальних закладів району з планових та поточних питань. На порядок денний виносилися такі питання:

1.Управлінська діяльність керівників ДНЗ.

2. Питання інструктажу з охорони праці.

3. Створення та функціонування веб-сайтів ДНЗ.

4. Підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами

дошкільних навчальних закладів району у 2015/2016

навчальному році.

5. Підсумки звітування керівників ДНЗ.

6. Підсумки підготовки ДНЗ до нового навчального року.

7. Організація навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах у 2016-2017 навчальному році.

8. План роботи на новий  навчальний рік.

У роботі наради взяли участь начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації Білокінь Ю.М., головний бухгалтер відділу освіти, сім’ї,  молоді та спорту Гузь Л.В., інженер-будівельник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Шокало О.І., координатор роботи  веб-сайтів навчальних закладів району Міщенко А.Ю., методист Лубенського районного методичного центру Гайдай Л.С., керівники дошкільних навчальних закладів.

Вирішувалися проблемні питання управлінської діяльності керівників ДНЗ,  звітності про використання коштів,  проблеми батьківської плати за дошкільний заклад,  інструктажу з охорони праці, створення та функціонування веб-сайтів ДНЗ, підсумки методичної роботи з педагогічними кадрами у 2015/2016 навчальному році, підсумки підготовки ДНЗ до нового навчального року, організація навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році, план роботи на новий  навчальний рік, підвищення кваліфікації педагогічних працівників ДНЗ. З обговорених питань прийняті відповідні рішення та дані доручення керівникам дошкільних навчальних закладів.

 

 

Після наради методист Лубенського районного методичного центру із дошкільного виховання Гайдай Л.С. здійснила методичний супровід щодо проведення перших батьківських зборів під час прийому дітей у дошкільний навчальний заклад Вона наголосила, що родина і дошкільний навчальний заклад – два суспільних інститути, які закладають фундамент майбутнього дитини. У них одна мета: виховувати здорову, соціально адаптовану, всебічно розвинену людину з високим інтелектуальним, творчим та духовним потенціалом. Разом з тим актуальна проблема взаємозв'язку дитячого закладу з сім'єю набуває сьогодні нового соціального звучання. Як відомо ці зв'язки багатогранні. На перший план виступають такі аспекти, як контакти з педагогічним персоналом та батьками, міжособистісна взаємодія, підхід до дитини як результат сумісних виховних і навчальних зусиль. І тому від першої зустрічі залежить як батьки будуть розуміти, довіряти педагогам  і керівнику ДНЗ  та долучатися до спільної роботи.

Для завідувачів був проведений тренінг: «Перші кроки знайомства керівника ДНЗ із батьками».

 

Категорія: Новини освіти |