Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 11 » В рамках обміну досвідом
В рамках обміну досвідом

   З метою ознайомлення з передовим педагогічним досвідом вчителів предмету «Захист Вітчизни» Зіньківського району, з матеріальною базою військово-патріотичного та фізичного виховання в ОЗ «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1» 08 грудня відбулася зустріч освітян Лубенського району і Засульської сільської ради з колегами опорного закладу «Зіньківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1».

 

     Зустрічав гостей начальник відділу освіти Зіньківської районної державної адміністрації Дахно Юрій Петрович.

    У ході візиту освітяни Лубенщини оглянули школу. Директор Людмила Сергіївна Сідак ознайомила гостей із опорним закладом, його історією, зі здобутками та планами на майбутнє.

  Учасники зустрічі були ознайомлені з матеріальною базою військово-патріотичного та фізичного виховання  опорного закладу. Учитель «Захисту Вітчизни» Ковальов Сергій Михайлович поділився досвідом роботи по облаштуванню смуги перешкод, стрілецького тиру, кімнати для зберігання зброї, кабінету «Захист Вітчизни». Освітяни мали змогу переглянути фрагмент гри «Козацькому роду нема переводу», який підготували вчителі фізичної культури опорного закладу Василь Андрійович Лавро та Сергій Володимирович Яненко.

   Живе обговорення питань, вирішення проблемних ситуацій та дискусій стануть у нагоді педагогам Лубенщини у вдосконаленні та підвищенні своєї педагогічної майстерності.

   Усі учасники заходу  залишили приємні відгуки про опорний заклад та побажали успіхів колегам у подальшій роботі!