Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 28 » В центрі уваги – дитяча творчість
В центрі уваги – дитяча творчість

       Нині на базі Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів –осередку майстерності педагогів з позашкільної освіти, зосереджена увага, передусім, на охопленні дітей різнопрофільною гуртковою роботою. Це дає їм нові можливості для самоосвіти та самореалізації. Керівниками вивчається і враховується потреба батьків щодо організації навчання, виховання та розвитку дітей.

    Авторська програма, за якою працює Магура О.О., розроблена нею власноруч, визначає лідерські здібності, дає можливість повірити вихованцям у свої власні сили , і є прикладом та взірцем в роботі для інших керівників гуртків.

    Керівник гуртка «Юні волонтери» виховує у дітей повагу до людей похилого віку і людей з обмеженими можливостями та прищеплює змалечку бажання творити добро.

    Керівником вокального гуртка «Домісолька» Крикливець Н.М. проводяться систематичні заняття вокальної групи та активна концертна діяльність. Робота гуртка спрямована на розвиток творчо обдарованих дітей. Освоєний новий вид діяльності-гра на народних інструментах.

   Постійний пошук нових форм організації навчально-виховного процесу вирізняє молодого спеціаліста, керівника танцювального гуртка «Водограй» Ситник С.П., яка не маючи відповідної фахової освіти в даній галузі створює особливий, унікальний простір навколо себе (проводячи серію занять з акторської майстерності, сценічної мови, вокалу та хореографічної постановки).

 

    Захід, підготовлений керівниками, проходив на високому професійному рівні у рамках святкування 50-річчя від дня заснування Новооріхівської школи. Урочиста програма відбувалася в стінах Новооріхівського будинку культури. Порадували своїми виступами: ансамбль ложкарів та «Домісолька», вокальний дует Васильченка Олександра і Тарана Вячеслава, танцювального гуртка «Водограй», вихованці загону «Юні волонтери».

     Під час занять спортивного гуртка Голуб О.В. чітко контролює досягнуті результати та дає завдання підвищеної складності, дбаючи про здоровий спосіб життя та фізичну підготовку своїх вихованців, які стануть доброю запорукою під час навчання в різнопрофільних гуртках.

     Свій рівень професійної майстерності педагоги залюбки вдосконалюють на обласних методичних об’єднаннях керівників гуртків відповідного профілю. Творчий звіт гуртківців буде проходити в січні, під час проведення місячника естетичного виховання, на традиційному «Фестивалі учнівської творчості».

     Сільський голова Ігнатенко С.М. з розумінням переймається проблемами підростаючого покоління, надаючи фінансові можливості для освітнього простору позашкільної освіти.

 

Категорія: Новини освіти |