Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Лютий » 19 » У СВІТІ АСТРІД ЛІНГРЕН
У СВІТІ АСТРІД ЛІНГРЕН

   17 лютого 2018 року Даниленко Анастасія, Мажора Анна, Брусілова Вікторія, Бутрим Альона, вихованці гуртка «Юні екскурсоводи» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості (керівник П’яташ В.С.), учні опорного закладу «Тарандинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені В.А.Симоненка», долучилися до фестивалю “У світі Астрід Ліндгрен”, що проводився у м. Полтава громадською організацією Педагогічний центр “Академія” за підтримки Посольства Швеції в Україні з нагоди 110-річчя з дня народження письменниці.

    Програма ІІІ етапу фестивалю юнацької соціальної і художньої творчості була насиченою і надзвичайно цікавою. Діти мали змогу дізнатися більше про Астрід та про Швецію, взяти участь у конкурсі знавців творчості Астрід Ліндгрен за повістями «Расмус-волоцюга», «Брати Лев’яче серце», «Ми на острові Сальткрока», долучитися  до благодійного ярмарку, виготовити листівку самотній бабусі із Полтавського притулку.

    Фестиваль подарував  кожному з учасників незабутні емоції, теплу хвилю позитиву і ПЕРЕМОГУ у  номінації «Літературознавство та читацька компетентність».   Даниленко Анастасію, Мажору Анну  нагороджено дипломом І ступеня, Брусілову Вікторію – дипломом ІІ ступеня, Бутрим Альону – дипломом ІІІ ступеня. Вітаємо з перемогою та бажаємо нових відкриттів і цікавих знайомств із героями книг Астрід Ліндгрен!

Категорія: Новини освіти |