Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 23 » У рамках обміну досвідом
У рамках обміну досвідом

22 березня 2018 року відбулася зустріч освітян Лубенського району з колегами Полтавської загальноосвітньої школи №24. Захід організовано Лубенським районним методичним центром (методист Л.С.Гайдай), з метою ознайомлення з передовим педагогічним досвідом щодо впровадження здоров’язберігаючих технологій.

 

У ході візиту освітяни Лубенщини оглянули школу. Директор Людмила Миколаївна Дудко ознайомила гостей з історією закладу, зі здобутками та планами на майбутнє.

Учасники зустрічі мали змогу оглянути матеріальну базу, познайомитися з багаторічним досвідом роботи школи із використанням здоров'язбережувальних технологій, екологічного виховання, вивчення курсу  "Природознавство" у довкіллі; структурою формування здорового способу життя молодших школярів.

 

Педагоги району переглянули фрагменти уроків у початкових класах із використанням здоров'язбережувальних технологій: дихальної гімнастики, використання масажних килимків, кольорових маячків, фітотерапії, письмо і читання з мішечками, фізкультхвилинки-руханки, гімнастики для очей.

  

Досвід роботи полтавських колег стане у нагоді педагогам Лубенщини у вдосконаленні своєї педагогічної майстерності.

Учасники заходу залишили приємні відгуки про Полтавську загальноосвітню школу №24. Побажали успіхів колегам у подальшій роботі.

 

Категорія: Новини освіти |