Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 7 » Турнір пам’яті лубенця
Турнір пам’яті лубенця

     У вісімнадцятий раз був проведений відкритий міський турнір з настільного тенісу пам’яті лубенця, колишнього вчителя фізвиховання Володимира Григоровича Гаркавенка.

   Традиційно турнір відбувся у СШ № 6, бажаючих позмагатися за тенісним столом і вшанувати колишнього вчителя було чимало.

    Учасниками цього турніру стали вихованці Лубенського РЦДЮТ під керівництвом Сухомлин Н.В., що працює на базі Вовчицького ліцею.

    За підсумками змагань серед школярів визначилися переможці та призери. Серед юнаків перше і друге місця посіли Максим Левенко і його брат Ігор Левенко з Оржиці. Третім став Максим Шевченко, учень 10 класу навчально-виховного комплексу «Жданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Серед дівчат не було рівних Лілії Сторожук, учениці 10 класу навчально-виховного комплексу «Жданівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий садок». Другою стала Дарина Христич з Чорнух, а третьою – Анна Копайленко, учениця 8 класу Вовчицького ліцею.

 

    На урочистому закритті турніру присутніх вітав і нагороджував учень колишнього вчителя фізвиховання Володимира Гаркавенка Віктор Панченко, який приїхав з Диканьки. Медалі і грамоти отримали переможці, призери від міського відділу сім'ї, молоді та спорту.

  Вдоволені призери поїхали додому з грамотами та медалями , а менш вдалі учасники одержали солідну порцію адреналіну та гарний настрій.

 

 

Категорія: Новини освіти |