Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 15 » Свято мужності та звитяги
Свято мужності та звитяги

День захисника України — свято, що відзначається в Україні 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці разом з Днем Українського козацтва. Напередодні цього свята в Ісківській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшли урочисті заходи: святковий концерт, посвята п'ятикласників у козачата, веселі козацькі змагання.

На концерт були запрошені почесні гості: воїни-афганці Молотов О.М., Рябошапка М.М, Левішко М.І., Довбощук О.С., учасник АТО Легуша Р.Г., сільський голова Романюта М.В., місцеві волонтери. На урочистостях воїни- афганці були нагороджені орденами "За мужність та відвагу".

Учні 11 класу приготували нашим захисникам зворушливі привітання у формі віршу та пісень про Україну.

Незабутні спогади залишаться у всіх присутніх від традиційної посвяти п'ятикласників у козачата. Вони достойно витримали всі змаганння і гідно представили свій новий курінь. Учасниками дійства були 4 курені, які змагались у поїданні козацької каші, танцювали запального гопака, співали свої загонові пісні. 

О.В. Ауніна як справжній "отаман" Ісківської школи привітала нових козачат та всіх захисників України з цим прекрасним святом.

А завершилось свято веселими козацькими змаганнями у спортивній залі під керівництвом вчителя фізичної культури Глущенко С.О. Учні отримали масу позитивного заряду і відчули в собі справжній козацький дух.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |