Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 1 » Відкриття виставки робіт керівників та вихованців гуртків
Відкриття виставки робіт керівників та вихованців гуртків

«Виростала я на Україні»- піснею з такою назвою розпочався захід у картинній галереї Вовчицького народного історико-краєзнавчого музею імені І.І. Саєнка, присвячений відкриттю виставки робіт гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва РЦДЮТ до Дня захисту дітей.

Свято зібрало глядацьку аудиторію з усього району. На відкриття завітали: начальник відділу освіти Білокінь Ю.М., начальник відділу культури та туризму Пазенко Л.В., директор РЦДЮТ Моша В.В., голова Вовчицької сільської ради Козловська О.М.

Начальник відділу освіти Білокінь Ю.М. від імені голови Лубенської РДА Качаненко Т.П. привітала присутніх із Міжнародним днем захисту дітей, початком літніх канікул та побажала дітям нових знайомств, яскравих вражень, відпочити і оздоровитися у пришкільних таборах і з новими силами розпочати наступний навчальний рік.

Начальник відділу культури та туризму Пазенко Л.В., директор РЦДЮТ Моша В.В., голова Вовчицької сільської ради Козловська О.М. привітали дітей зі святом, наголосили на розмаїтті гуртків декоративно-прикладного напряму, високому професіоналізмі педагогів і запросили присутніх до приємного перегляду виставки.

Концертна програма за участю жіночого вокального ансамблю «Чарівниця» сільського будинку культури, вихованців гуртків Вовчицького ліцею створила теплу атмосферу свята та гарного настрою.

Очі розбігалися від виставки робіт умільців, яка прикрасила дві великі зали музею. Свої витвори мистецтва представили керівники гуртків та їх вихованці районного центру дитячої та юнацької творчості. Чого тут тільки не було: і вишивка, і вироби з бісеру, паперу, природного матеріалу. Словом, розмаїття, феєрія народних промислів, захоплень і вмінь.

  

 

 

Категорія: Новини освіти |