Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Січень » 15 » Семінар вчителів фізики
Семінар вчителів фізики

   Ми знаємо, що час не стоїть на місці. Реальність стрімко змінюється: суспільство інформатизується, Україна все більше інтегрується в світовий простір. Ці фактори ставлять перед освітою інші завдання. Держстандарти і навчальні програми мають відповідати вимогам часу, тобто в них мають бути закладені найновіші досягнення науки, технологій, педагогічної думки, новий освітній зміст. Адже в освіті, крім змісту викладання, все інше — косметика. Можна ставити різні бали, поєднувати, роз’єднувати предмети, але якість освіти визначається новими стандартами.

    Саме цьому і був присвячений семінар учителів фізики Лубенського району на тему «Реалізація нового Державного стандарту базової і повної загальної середньої освіти з фізики за оновленою програмою». Це питання висвітлила Яловець В.Ю., методист районного методичного центру.

 

   Своїм досвідом в процесі викладання фізики в 9 класі поділилася вчитель фізики вищої кваліфікаційної категорії, старший учитель Новооріхівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ім. О.Г.Лелеченка Лоза Л.М., загостривши увагу на навчальних проектах, формах їх проведення та контролю виконання.

  Розглянуті питання викликали жваву дискусію, в якій взяли участь всі присутні, але зійшлися на одній думці: реалізувати завдання, виголошені у стандартах, можна за умови, якщо навчально-виховний процес в школі буде спрямовано на розвиток активності, самостійності, творчих можливостей кожного школяра, оскільки суспільство потребує особистостей, здатних свідомо діяти, приймати власні рішення, швидко адаптуватися до змін.

Категорія: Новини освіти |