Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Жовтень » 13 » Розпочалася районна Спартакіада школярів
Розпочалася районна Спартакіада школярів

9 жовтня 2015 року на базі Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів відбулися змагання з легкоатлетичного кросу серед школярів Лубенського району в залік районної Спартакіади. У змаганнях взяли участь понад 100 учнів з 13 ЗНЗ району.

Чемпіонкою змагань серед дівчат старшої вікової групи на дистанції 1000 м. стала учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. Довгаленко Наталія з результатом – 3,44с. Друге  місце посіла учениця Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. Тарасенко Ярина з результатом – 3,54с., на третьому місці – дві учасниці: Приймаченко Тетяна, учениця Вищебулатецької ЗШ І-ІІІ ст. та Неборак Владислава, учениця Ісківської ЗШ І-ІІІ ст. з однаковим результатом – 4,01с.   Серед хлопців старшої вікової групи на дистанції 1000 м. переможцем став учень Михнівської ЗШ І-ІІІ ст. Мироненко Євген з результатом – 3,10с. На другому місці учень Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. Сероус Анатолій з результатом – 3,16с., на третьому – учень Духівської ЗШ І-ІІІ ст. Долада Максім з результатом – 3,17с.

Результати молодшої вікової групи серед дівчат:

І місце – Панченко Діана, Духівська ЗШ І-ІІІ ст., з результатом – 4,05с

ІІ місце – Карпенко Маргарита, Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ст., з результатом – 4,08с