Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 14 » Рідне слово - то цілюще народне джерело
Рідне слово - то цілюще народне джерело

Любов до Батьківщини неможлива без любові до рідного слова. Тільки той може осягти своїм розумом і серцем красу, велич і могутність Батьківщини, хто збагнув відтінки і пахощі рідного слова, хто дорожить ним, як честю рідної матері, як колискою, як добрим ім’ям своєї родини.

Незабутня зустріч зі справжніми митцями поетичного слова Лубенського літературного об’єднання О.Міщенком, Н.Баклай, О.Хало, Н.Шерстюк відбулася 9 грудня 2015 року з учнями Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів. На цю зустріч адміністрація школи запросила і учнів Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів.

Ведучі Гетьман Оксана та Гурт Дар'я коротко розповіли про творчі наробки присутніх поетів і прозаїків, їх автобіографії.

З щирим захопленням учні нагороджували оплесками авторські виконання творів про Україну, про добро і кохання, про сильних духом українців і червону калину. Почесні гості подарували свої книги в бібліотечний фонд школи зі своїми автографами.

Учні школи в знак подяки показали свої таланти: Тетяна Мальченко виконувала пісні; циркові номера показали Безкровна Вікторія, Юрчук Іванна та Юрчук Катерина (кер. циркової студії  Руденко Н.І.); виставили творчі роботи з бісера, вишиванки, малюнки (кер. гуртка декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Гордієнко Ю.А.); показали шкільний музей.

Директор школи Руденко Н.І. висловила щиру вдячність Наталії Баклай, Ользі Хало, Ніні Шерстюк та Олександру Міщенку. Побажала їм здоров’я, творчої наснаги і вручила квіти.

Адміністрація школи висловлює подяку в підготовці і проведенні цієї зустрічі бібліотекарю школи Чеботар Г.О., вчителю математики Руденко Н.І., педагогу-організатору Нестеренко О.М., практичному психологу Савченко В.П., вчителю початкових класів Литвин Ю.Ю., голові Хорошківської с/р Бровку М.О., голові Снітинської с/р Мануйленко С.О. , директору Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів  Горбик Н.В. та учням.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |