Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 2 » Районний семінар вихователів ДНЗ району
Районний семінар вихователів ДНЗ району

27 листопада на базі Мацківського дошкільного навчального закладу «Берізка» відбувся районний семінар вихователів з теми «Ознайомлення дошкільників з національно-патріотичними символами України».

Завідувач В.П. Онищенко презентувала роботу навчального закладу, зупинилась на використанні сучасних форм і методів роботи з даного питання.

Практична частина семінару пройшла у формі мандрівки із зупинками: «Державні символи», «Вербице-вербице, зелена косице», «Ой, є в лузі калина». Його головною метою було формування пошани до національно-патріотичних символів України, уявлення про історію рідного краю, виховання пошани до рідної природи, розвитку в дітей естетичного смаку, інтересу до традицій свого народу.

Для кращого запам'ятовування на кожній зупинці діти співали, розповідали вірші, прислів'я, вихователь доповнювала дитячі розповіді легендами.

Майстер-клас щодо організації роботи з національно-патріотичного виховання, провели вихователь Л.Г. Сагайдак та завідувач В.П. Онищенко.

Продовженням семінару було засідання круглого столу, де учасники обмінялися досвідом роботи з даної проблеми та прийняли рекомендації:

1.    Виховувати у дітей повагу до державних символів, збагатити знаннями про їх утворення та значення.

2.    Виховувати любов до рідного краю, повагу до народних звичаїв та традицій, шанобливе ставлення до родини.

3.    Розвивати творчі здібності та нахили, активізувати пізнавальну діяльність дошкільнят.

На завершення роботи психолог Михнівської ЗШ І-ІІІ ступенів Ю.В. Карпенко провела тренінгове заняття по запобіганню професійного вигорання педагогів дошкільних навчальних закладів.

Семінар пройшов у теплій, доброзичливій атмосфері, усі учасники почерпнули для себе нове, мали багато вражень.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |