Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Листопад » 25 » Районний семінар працівників психологічної служби
Районний семінар працівників психологічної служби

Із метою удосконалення професійного рівня практичних психологів та соціальних педагогів загальноосвітніх навчальних закладів району, 24 листопада 2015 року на базі Засульської гімназії  відбувся семінар працівників психологічної служби з теми: «Організація і зміст роботи практичного психолога, соціального педагога з батьками».

Господарі гостинно зустріли та створили комфортні умови для роботи учасникам семінару.

Бурега І.О., практичний психолог Калайдинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, за допомогою мультимедійних засобів розкрила зміст, форми і напрямки роботи практичного психолога, соціального педагога з батьками.

Морозенко І.М., практичний психолог Вовчицького ліцею, провела з учасниками семінару вправи на визначення особливостей заборон, покарань, похвали у родині та запропонувала використовувати їх у роботі з батьками. Ірина Миколаївна поділилася досвідом щодо організації та проведення тижня сім’ї у школі, навчила учасників семінару  виготовляти  ляльку-оберіг сім’ї. 

Тімоха С.І., практичний психолог Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів, підготувала змістовну презентацію з теми «Особливості консультативної роботи психолога з батьками». 

З вимогами щодо підготовки рекомендацій для батьків працівників психологічної служби познайомила практичний психолог Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів Марченко О.О. 

Савченко В.П., практичний психолог Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів, ознайомила практичних психологів та соціальних педагогів із методичними матеріалами щодо організації і змісту роботи практичного психолога, соціального педагога з батьками.

На завершення роботи учасники виробили рекомендації районного семінару.

 

 

  

Категорія: Новини освіти |