Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 21 » Районні змагання з міні-футболу
Районні змагання з міні-футболу

На спортивному майданчику Засульської гімназії відбулися фінальні змагання юнаків 2001-2002 років народження з міні-футболу у залік районної Спартакіади школярів. У фіналі зустрілися переможці зональних змагань: команди шкіл Лубенського району та Засульської сільської ради.

За результатами зустрічі перемогу виборола команда юнаків ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія». Друге місце посіла команда ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів», третє - Жданівська ЗШ І-ІІІ ступенів, четверте - Михнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів.

А 09 листопада в спортивному залі Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів змагалися дівчата. У фіналі зустрічалися команди Ісківської, Снітинської ЗШ І-ІІІ ступенів, Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія».

Переможцем змагань стала команда ОЗ «Засульська ЗОШ І-ІІІ ст.-гімназія», ІІ місце посіла команда дівчат Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІІ місце за командою Михнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Переможці змагань були нагороджені грамотами та медалями районної організації ВФСТ «Колос».

Категорія: Новини освіти |