Вітаю Вас, Гість
Головна » 2015 » Грудень » 7 » Просвітницька акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом
Просвітницька акція до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

1 грудня 2015 року до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом на базі Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів психологічною службою району проведено просвітницьку акцію «СНІД: знати, щоб жити!» для учнів 9-11 класів Оріхівської, Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Березівської ЗШ І-ІІ ступенів.

 

 

На початку акції на знак підтримки ВІЛ-позитивних та хворих на СНІД всі учасники символічно причепили на груди червону стрічку, а також отримали буклет «Толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих», розроблений соціальним педагогом Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів Бакутою А.В.

Перед учасниками просвітницької акції виступила директор Оріхівської школи Шостак Л.Б., яка повідомила присутнім статистичні дані щодо розповсюдження ВІЛ-інфекції в Полтавській області та Лубенському районі, Лілія Борисівна наголосила на толерантному ставленні до хворих на СНІД.

Із метою утвердження та пропаганди здорового способу життя команда учнів Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів «Революція», яка неодноразово займала призові місця у обласному етапі фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я», подарувала учням літературно-музично-спортивну міні-композицію. Учні Новооріхівської та Березівської шкіл продемонстрували плакати на тему: «Не дамо шансу СНІДУ!» та разом з учнями Оріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів взяли участь у флеш-мобі.

Категорія: Новини освіти |