Вітаю Вас, Гість
Головна » 2018 » Березень » 30 » Продовжується впровадження моделі громадсько-активної школи
Продовжується впровадження моделі громадсько-активної школи

    Вже кілька років поспіль Новооріхівська ЗШ І-ІІІ ступенів працює над впровадженням нової управлінської технології – трансформацією звичайної школи у громадсько-активну. Цьогоріч педагогічний колектив розпочав роботу над новими стандартами: «Залучення батьків» та «Соціальна інклюзія».

   29 березня 2018 року директор Лубенського районного методичного центру Плішенко В.П. та завідуюча психолого-медико-педагогічною комісією Кривенко С.А. завітали у навчальний заклад з метою науково-методичного супроводу впровадження вищевказаних стандартів.

  

   Кривенко С.А. зустрілася з класним керівником 1 класу, де навчається Гордієнко Б. (учень з особливими потребами) Калюгою Л.А., асистентом учителя в інклюзивному класі Таратутою Н.М. та практичним психологом школи Мартосенко С.І. Вони обговорили практичні питання соціальної інклюзії в закладі.

   Валентина Панасівна наголосила, що від того як організована і робота з батьками учнів у освітньому закладі значною мірою залежить успішність процесу навчання і виховання дітей. Вона нагадала про алгоритм впровадження і особливості оцінювання кожного міжнародного стандарту ГАШ, надала методичні рекомендації щодо тематики та форм організації роботи з батьками.

   

   Була організована цікава робота в групах. Педагоги обговорили результативність вже задіяних ресурсів по залученню батьків до співпраці зі школою та внесли пропозиції щодо пожвавлення діяльності закладу у цьому напрямку.

    Результатом роботи стали дієві пропозиції щодо покращення співпраці педколективу із батьківською громадськістю.

 

Категорія: Новини освіти |