Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 11 » Позашкільники – народ невгамовний!
Позашкільники – народ невгамовний!

        В опорному закладі «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ф.Д. Рубцова»  функціонують гуртки: образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва, вокальний та туристичний, гурток «Спортивного орієнтування».

   Директором та методистом центру творчості вивчався гурткова робота в школі з метою оцінки її ефективності та впливу на розвиток творчого потенціалу учнів. Заняттями в гуртках охоплено 62 уч­ні.

 З вересня місяця розпочав роботу вокальний гурток  під керівництвом Кузьменко Анни, нашої колеги із Сумської області, яка досконало володіє не лише вокальними здібностями, а й грою на фортепіано. Всі ці знання вона вдало використовує під час постановки художніх номерів.

 

Досить професійно прослідковується  плідна  робота  керівника зі своїми вихованцями під час підготовки  до новорічних заходів,  здійснюючи  хореографічну постановку до пісень.

  

         Керівник туристичного гуртка з багаторічним досвідом роботи  Леонід Іванович Голубенко заняття  проводить на високому рівні, що суттєво впливає на результати виступів шкільної команди на змаганнях різних рівнів.

Члени  гуртка  брали активну участь у загальношкільному святі «Козацькі розваги».

        Що стосується роботи гуртка зі спортивного орієнтування під керівництвом Сергія Володимировича Крутія,  то слід відмітити сут­тєве покращення рівня фізичної підготовки дітей.

Учні із задоволенням відвідують заняття, беруть участь у змаганнях різних рівнів. Наразі керівник здійснює підготовку до  Відкритого чемпіонату міста Лубен зі спортивного орієнтування.

         У рамках роботи з обдарованими дітьми працюють  гуртки декоративно-прикладного та  образотворчого мистецтва, керівником яких є Ятел Наталія Григорівна.

За час роботи  Наталія Григорівна  активно впроваджує сучасні методи організації навчально-виховного процесу, що забезпечує максимальну результативність роботи дітей.

З метою підвищення професійної майстерності, обміну досвідом роботи нею були проведені майстер-класи для керівників гуртків, вчителів та учнів початкової ланки по виготовленню новорічних іграшок з підручного матеріалу. Результати своєї роботи гуртківці  представили  на виставці «Грані дитячої творчості».

         Навчання в гуртках – це завжди творчість, пошук, продуктивна творча праця. Результат роботи – досягнення дітей, концерти, виставки, участь у фестивалях і конкурсах.

        Для багатьох вихованців заняття в гуртках є першою сходинкою у виборі майбутньої професії.

Категорія: Новини освіти |