Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 27 » Подорож у дивосвіт
Подорож у дивосвіт

   25 жовтня  відбувся регіональний відкритий конкурс дитячої творчості «Дивосвіт» на базі Полтавського міського центру позашкільної освіти.

   До участі у конкурсі запрошувалися вихованці позашкільних  та учнів загальноосвітніх навчальних закладів Полтавщини віком від 8 до 14 років, які мали можливість проявити свій талант у 3-х номінаціях – малюнок, рукоділля, ліплення. Учасниками конкурсу були вихованці гуртків РЦДЮТ, учні  Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів, Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ступенів та Вовчицького ліцею.

  

   Конкурс проводився у два етапи: І етап – захист конкурсних домашніх робіт; ІІ етап – виконання практичного конкурсного завдання.  

   Під час захисту домашнього завдання дітьми були використані: музична презентація вишитої серветки Карпенко Юлією  та мультфільм про танки Раком Ігорем.                                                                       

   Протягом двох годин учасники із нульового циклу виконували конкурсне завдання на задану тематику. 

   У цей самий час керівникам також не довелося нудьгувати, адже вони мали змогу побувати на екскурсії у музеї  ЦПО та відвідати майстер-класи.

 

   Конкурсні роботи  належно оцінили  журі, до складу якого увійшли визнані майстри прикладного мистецтва – викладачі і вчителі вищих, загальноосвітніх, позашкільних та мистецьких навчальних закладів області.

   У номінації рукоділля (вишивка) переможцем стала Карпенко Юлія, вихованка гуртка РЦДЮТ (керівник Даніленко Т.Г.), учениця Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів.

   У номінації ліплення переможцем став  Рак Ігор, вихованець гуртка РЦДЮТ (керівник Даніленко Т.Г.), учень Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів, ІІ місце здобула Різник Катерина, вихованка гуртка РЦДЮТ (керівник Горбенко О.М.), учениця  Тарандинцівської ЗШ І-ІІІ ступенів. А РЦДЮТ нагороджений подякою за підготовку команди для участі у конкурсі та тісну співпрацю з Полтавським міським центром позашкільної освіти.

   Але вже зараз кожен, хто сьогодні «подорожував» дивосвітом, з упевненістю, може вважати себе переможцем!

  Висловлюємо подяку керівникам групи: директору Березотіцької ЗШ І-ІІІ ступенів Юлії Олександрівні Рак та Тетяні Григорівні Даніленко за підготовку та результативну участь у конкурсі.

Категорія: Новини освіти |