Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 17 » Оздоровча кампанія 2016 року
Оздоровча кампанія 2016 року

Протягом оздоровчої кампанії 2016 року організованими формами відпочинку охоплено 921 дитина, що складає 39%.

Забезпечено відпочинком 825 дітей, які потребують особливої соціальної уваги і підтримки, що становить 96 % від загальної кількості дітей пільгових категорій.

На харчування учнів у пришкільних таборах відпочинку з денним перебуванням виділено 292 250 тисяч гривень з місцевого бюджету.

У таборах із денним перебуванням організовувалося дворазове гаряче харчування. З урахуванням усіх залучених коштів вартість харчування у таборах складала 25 грн./день.

Під час роботи пришкільних таборів з денним перебуванням діти відвідали  Вовчицький, Калайдинцівський та Лубенський краєзнавчі музеї, галерею образотворчого мистецтва, бібліотеки, кінотеатр, дослідну станцію лікарських рослин, архітектурний ансамбль Мгарського Спасо-Преображенського монастиря, дитячий парк, фермерські господарства, зоопарк.

Проведено:

- зустрічі з учасниками АТО;

- спортивні змагання «Чемпіон нашого табору», міні-футбол, «Знайди скарб», « Мамо, тато, я - спортивна сім’я»,

- тематичні екскурсії до лісу «Природа - найкращий лікар», «Гороскоп ерудитів», «Знай, люби, бережи»,

-  конкурси, есе, вікторини, конкурси малюнків  на кращий малюнок на асфальті, плакатів «Зростаймо громадянами», «Я – громадянин України»;

-  тематичні книжкові виставки «Наш основний закон», «Закон один для всіх»;

- організовані тематичні книжкові виставки в шкільних бібліотеках «Державні символи України», «Державний прапор – святиня нашого народу»;

- години спілкування «Ми – діти твої, рідна земле!».

Велика увага під час роботи таборів приділялася безпеці життєдіяльності дітей. Вихователі, керівники гуртків, начальники табору перед проведенням заходів, екскурсій, змагань тощо проводили інструктажі з безпеки життєдіяльності по санітарії та гігієні, запобігання негативним звичкам, правопорушенням.

В цілому, за оцінками начальників таборів з денним перебуванням дітей, що функціонували на базі шкіл району влітку 2016 року, відзначається зростання зацікавленості дітей до перебування в таборі, педагогічних працівників - до роботи в цих закладах.

Звіти про роботу пришкільних таборів розміщені на сайті відділу освіти Лубенської райдержадміністрації.

 

 

Категорія: Новини освіти |