Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Серпень » 26 » Отримали почесну нагороду!
Отримали почесну нагороду!

25 серпня 2016 року стало незабутнім важливим днем в житті Новооріхівської ЗШ І-ІІІ ст. ім. О.Г.Лелеченка. Саме у цей день на обласній педагогічній конференції трудовий колектив закладу був нагороджений Грамотою Верховної Ради України за вагомий внесок в розвиток національної освіти, впровадження сучасних методів навчання і виховання учнівської молоді.

До того, щоб отримати таку почесну нагороду, доклав зусиль кожен член колективу. Так, у 2015-2016 навчальному році школа розпочала роботу над інноваційною технологією «громадсько-активна школа» в управлінській діяльності. У навчальному процесі активно впроваджується технологія розвиваючого читання. У виховному процесі червоною ниткою проходить вшанування подвигу Героя України О.Г.Лелеченка, ім’я якого носить школа.

Педагогічний колектив школи творчий, згуртований, невтомний у пошуках найефективніших сучасних шляхів навчання і виховання учнівської молоді. Щороку вчителями проводиться велика робота із виявлення та розвитку обдарованих дітей, залучення їх до дослідницької роботи.

Особливу роль в нагородженні закладу Грамотою відіграла налагоджена співпраця школи і електроцеху нині діючої ЧАЕС, працівники якого є шефами Новооріхівської ЗШ. Уже 28 років продовжується їх спільна робота, яка полягає в поширенні і пропаганді подвигу Героя України О.Г.Лелеченка. Олександр Григорович народився в селі Новооріхівка і закінчив Новооріхівську середню школу. Саме тому з такою гордістю і відповідальністю трудовий та учнівський колективи школи несуть у своїй назві його ім’я.

Радість з директором школи Магурою О.О. на конференції розділили заступник голови райдержадміністрації Нестеренко І.І., начальник відділу освіти Білокінь Ю.М., голова профспілки педагогів Лубенщини Грицаєнко Л.І. Дуже приємно, що в такий радісний для закладу день поряд були саме ті люди, які найбільше цікавляться життям школи і завжди підтримують її в усіх добрих справах.

 

Категорія: Новини освіти |