Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 28 » Основа професійного зростання – педагогічні кадри
Основа професійного зростання – педагогічні кадри

     Формування мережі гуртків на базі Хорошківської ЗШ І-ІІІ ступенів здійснювалося відповідно до великого бажання та фінансових можливостей сільського голови Бровка М.О. та наявності відповідного освітнього рівня педагогів. Маючи відповідну фахову підготовку, він завжди переймався розвитком фізичної культури та спорту на селі, роблячи ставку на молодих спеціалістів. Керівник спортивного гуртка Романенко Р.В. під час занять залучає учнів до регулярних спортивних занять, по-перше: зміцнює їх фізично, по-друге:- це найкращий спосіб організувати дозвілля школярів.

Керівник гуртка зі своїми вихованцями провів свято "Звідки сила в Геркулеса".

     Керівник драматичного гуртка Савченко В.П. прагне до постійного самовдосконалення, передає свою психологічну готовність, прагнення до знань своїм вихованцям, налаштовує їх на творчу співпрацю під час гурткових занять.

     Вихованці драматичного гуртка стали учасниками колоритних українських вечорниць на Андрія, з радістю демонструвавши акторську майстерність.


Упродовж свята панувала атмосфера радості, краси, добра, а головне – дитячої творчості, яка не має меж і кордонів!

   В.о. директора школи Н.І. Руденко на шкільній лінійці вручила диплом та подарунок вихованцю драматичного гуртка Самойленку Віталію за участь в обласному заході "Нам все під силу".

 

Категорія: Новини освіти |