Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 11 » Олімпійське лелеченя
Олімпійське лелеченя
9 лютого на гірськолижній базі «Сорочин Яр» у с. Петрівка Диканського району проведено спортивно-масовий захід із популяризації зимових видів спорту для дітей "Олімпійське лелеченя". Він присвячений старту ІІ за ліком Юнацьких зимових Олімпійських ігор, які розпочнуться у норвезькому Ліллегаммері 12 лютого.
 
 
Учасниками цього заходу були  10 команд (хлопчики та дівчатка 11-12 років). Лубенський  район представляла команда учнів Вовчицького ліцею. Окрім маленьких мешканців Полтавщини на свято спорту завітали дві команди з Херсону.
Організаторами спортивно-масового заходу стали Полтавське обласне відділення Національного олімпійського комітету України спільно з Полтавським обласним Осередком Федерації лижного спорту України. 
Подібні змагання проводяться вже третій рік поспіль. У програмі: конкурс малюнку на тему «Зимові види спорту», катання на тюбінгу,  вікторина на тематику зимових олімпійських ігор, а також навчання з інструкторами на гірських лижах та випробування у гіганті-слаломі. 
Команда Вовчицького ліцею посіла 5 місце.  Вітаємо юних спортсменів.             Можливо, хтось із них у майбутньому прославить Україну на міжнародному рівні.
Категорія: Новини освіти |