Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Листопад » 10 » Обласний семінар краєзнавців на Лубенщині
Обласний семінар краєзнавців на Лубенщині

   8 листопада Лубенщина гостинно зустріла учасників обласного семінару-практикуму з музейної роботи у навчальних закладах «Національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва засобами музейної педагогіки» працівників Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, керівників музеїв при навчальних закладах та методистів позашкільних закладів туристсько-краєзнавчого профілю. Гостей вітали голова Лубенської районної ради Угляниця Г.М., перший заступник голови райдержадміністрації Сіряченко С.М., начальник відділу освіти, сімʼї, молоді та спорту Білокінь Ю.М.

   

Оглядаючи приміщення опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Ф.Д.Рубцова», гості відмітили високий естетичний рівень і вдумливий підхід до кожної деталі в оформленні коридорів і навчальних кабінетів, провідною лінією в якому є виховання у дітей любові до рідного краю, до своєї малої Батьківщини.

   Пізніше у них була можливість подивуватися колосальній роботі по національно-патріотичному вихованню та у напрямку збереження історії і культури рідного народу, яка у цьому навчальному закладі проводиться на високому рівні, адже це – і участь та перемоги на різному рівні у Всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл» («Джура»), і діяльність 5 краєзнавчо-пошукових загонів – постійних призерів обласних конкурсів, і перемога протягом кількох років поспіль у різних номінаціях на обласних зльотах юних краєзнавців та активістів музеїв при навчальних закладах, щорічна участь у обласних науково-практичних краєзнавчих конференціях учнівської молоді «Полтавщина – земля моя свята» та інших акціях і конкурсах.

   Незабутнє враження на педагогів справила екскурсія історико-краєзнавчим музеєм, який на сьогодні складається із 7 залів – це унікальна перлина Лубенщини, Полтавщини, та, напевно, й усієї України http://sergijmisnick.wixsite.com/historyteacher/blank-con8. Керівники музеїв були приємно вражені не лише виразним, емоційним представленням експозицій, але й чудовим вокалом бандуриста-вокаліста і громадського діяча Віталія Мороза https://tribuna.pl.ua/news/litayuchij-bandurist-iz-poltavshhini-pidnyavsya-u-nebo-j-zigrav-gimn-ukrayini-video/ та чоловічого гурту районного будинку культури під керівництвом В.М. Гриші, пісні у виконанні яких були прекрасним доповненням до розповідей юних екскурсоводів та своєрідним художнім ілюструванням атмосфери тієї чи іншої епохи.

   І, звичайно ж, неабияке враження справило на колег знайомство з директором ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Ф.Д. Рубцова» Мисником С.І. – Відмінником освіти України, натхненною, непересічною особистістю, яка, ніколи не зупиняючись на досягнутому, спонукає до творчої праці і весь педагогічний колектив.

  Привітна, щира атмосфера, створена господарями закладу, знайшла відгук у серцях гостей. У чудовому настрої, переповнені позитивними враженнями вони полишали калайдинцівську землю.

Наступного дня спеціаліст Лубенського краєзнавчого музею Дяченко Т.М. провела для гостей екскурсію по м. Лубнах, вході якої вони відвідали Лубенську галерею мистецтв.

 Опісля семінар продовжив свою роботу у Лубенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 4.

Семінар відбувся за сприяння райкому профспілки працівників освіти і науки України (голова Грицаєнко Л.І.)

 

Директор Лубенського РМЦ

Плішенко В.П.

 

 

 

Категорія: Новини освіти |