Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 20 » Обласний фестиваль «Колискова пісня»
Обласний фестиваль «Колискова пісня»

18 травня 2016 року на базі Обласного центру естетичного виховання учнівської молоді м. Полтави відбувся Обласний фестиваль «Колискова пісня», в якому взяли участь близько 50 учасників з 16 районів (міст), громад Полтавської області. Захід був проведений на виконання наказів Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 14.04.2011 року № 335 «Про проведення Всеукраїнського фестивалю «Колискова пісня», Департаменту освіти і науки від 13.04.2016 року № 151 «Про проведення обласного фестивалю «Колискова пісня» та з нагоди відзначення Дня Матері, Міжнародного Дня сім’ї та Дня захисту дітей.

Завданнями Фестивалю були:

- відродження кращих народних традицій національного виховання дітей дошкільного віку;

- виявлення і підтримка кращих працівників дошкільної освіти, батьків, дідусів та бабусь знавців колискових пісень;

- залучення митців, професійних виконавців до творчої співпраці з навчальними закладами, що працюють з дітьми дошкільного віку;

- збагачення репертуару навчальних закладів для дітей дошкільного віку, батьків, творами класичної спадщини українського народу та інших народів світу, а також сучасними творами.

Учасники Фестивалю представили народні та сучасні колискові пісні.

         Від Лубенського району участь у конкурсі взяла  вихователь Пісківського дошкільного навчального закладу «Лісова казка» Наталія Олексіївна Григор’єва, яка отримала подяку від   Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Категорія: Новини освіти |