Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Жовтень » 24 » Обласні змагання з легкоатлетичного кросу
Обласні змагання з легкоатлетичного кросу

13 жовтня 2017 року в м. Пирятин (на острові Масальський) відбувся ІІІ етап обласних змагань з легкоатлетичного кросу в залік обласної Спартакіади школярів.

У заході взяло участь 124 учасника з 16 районів і міст Полтавської області. Лубенський район представляли учні Духівської і Снітинської ЗШ Лубенської районної ради та Вищебулатецької і Нижчебулатецької ЗОШ Засульської ОТГ.

За результатами змагань Лубенський район посів ІІІ загальнокомандне місце.

Вдало виступив Бондаренко Роман (Нижебулатецька ЗОШ І-ІІ ступенів), який став бронзовим призером на дистанції 1000 метрів з результатом 2.59.7. Панченко Діана та Федченко Марія (Духівська ЗШ ) на тій же дистанції зайняли четверте та п’яте місце. Інші учасники команди фінішували відповідно: Прокопенко Олег (Духівська ЗШ) - 7місце, Циганіна Софія (Нижчебулатецька ЗОШ) - 9 місце, Матейко Владислав (Вищебулатецька ЗОШ) - 8місце, Панасенко Станіслав (Духівська ЗШ) - 14 місце, Форись Єлизавета (Снітинська ЗШ) - 15 місце.

Тож бажаємо нашим спортсменам наснаги та вдалих виступів у наступних змаганнях.

Категорія: Новини освіти |