Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Грудень » 6 » Новорічна іграшка власноруч
Новорічна іграшка власноруч

     До майбутніх зимових свят варто підготуватися заздалегідь. Зробити декор для інтер'єру та оригінальні подарунки можна легко своїми руками.

        Одне з найцікавіших занять на Новий рік – прикрашати ялинку. У всіх вона виходить різна: хтось майструє іграшки з підручних матеріалів, хтось звертається до професіоналів, інші намагаються самостійно вписати імідж ялинки в дизайн своєї домівки. Виготовляти новорічні іграшки доступними способами і з підручних матеріалів вчила на базі опорного закладу «Калайдинцівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д. Рубцова» керівник гуртків декоративно-прикладного та образотворчого мистецтва Наталія Григорівна Ятел.

 

    Під час проведення майстер-класу «Подарую ялинці!» керівники гуртків РЦДЮТ, вчителі та учні початкових класів створили власні поробки.

   Цей простий майстер-клас по виготовленню новорічних іграшок допоміг легко зробити не тільки ялинкову підвіску, але і елементи новорічної гірлянди для прикраси приміщення.

 

  Сам же захід став стимулом для участі дітей у щорічному обласному конкурсі «Збережи ялинку!». Завдяки його учасникам ялинка матиме чарівний вигляд та порадує присутніх під час новорічних заходів.

  

 

Категорія: Новини освіти |