Вітаю Вас, Гість
Головна » Новини освіти
1 2 3 ... 69 70 »

Інструктивно-методична нарада з питань проведення конкурсу МАН

Додано 16.10.2018
Image Title

    12 жовтня проведена нарада з питань організації та проведення конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів районного відділення Малої академії наук.

Читати далі

Психодіагностика пізнавальної діяльності дитини та складання індивідуальної програми розвитку

Додано 08.10.2018
Image Title

      8 жовтня 2018 року, завідувачем ПМПК Кривенко Світланою Аліївною було проведено нараду асистентів вчителів інклюзивних класів закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

Читати далі

Районні змагання з легкоатлетичного кросу

Додано 03.10.2018
Image Title

   2 жовтня на базі опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» відбулися районні змагання з легкоатлетичного кросу в залік районної Спартакіади школярів. У змаганнях взяли 9 команд закладів загальної середньої освіти Лубенського району та Засульської сільської ради.

Читати далі

Нарада директорів закладів загальної середньої освіти району

Додано 01.10.2018
Image Title

     28 вересня 2018 року відбулася нарада директорів закладів загальної середньої освіти району з планових та поточних питань.

Читати далі

До 100-річчя від дня народження Василя Сухомлинського

Додано 26.09.2018
Image Title

      25 вересня відкрила двері літературна світлиця шкільної бібліотеки Новооріхівської ЗШ І-ІІІст. ім.О.Г.Лелеченка. А зібрав у ній учнів початкових класів видатний український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський, 100-річчя від дня народження якого виповнюється 28 вересня.

 

Читати далі

Відкрита першість станції юних туристів ім.Давида Гурамішвілі

Додано 19.09.2018
Image Title

        З 14 по 16 вересня у місті Миргород проходила відкрита першість станції юних туристів ім.Давида Гурамішвілі з велосипедного туризму. Незважаючи на негоду, юні велосипедисти з різних регіонів Полтавщини показували свої найкращі вміння під час проходження дистанцій «велокрос», «тріал» та «фігурне водіння велосипеду».

Читати далі

Змагання з міні-футболу

Додано 10.09.2018
Image Title

       7 вересня 2018 року на базі Засульської гімназії проводилися змагання з міні-футболу, присвячені Дню фізичної культури та спорту. В молодшій віковій групі брали участь і спортсмени нашої школи.

Читати далі

День Знань – це всенародне свято.

Додано 04.09.2018
Image Title

         День Знань – це всенародне свято, адже його люблять всі жителі країни. Це – наступний крок у майбутнє.Під гучні оплески учнів, учителів, батьків та великої шкільної родини на свято зайшли першокласники (а їх в цьому році аж 18) разом із класним керівником Тетяною Петрівною Симончук. І ось звучить гімн, вносять державний прапор України учні 9 класу.

Читати далі

Із Днем знань!

Додано 03.09.2018
Image Title

  Знову першовересень. День знань, свято Першого дзвоника. Хвилююче, бентежне, особливо для тих, хто вперше переступить поріг школи і для тих, хто через рік попрощається зі школою.Подвір'я ОЗ «Тарандинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» по-святковому урочисте і затишне: палахкотять осінні квіти на клумбах, сяють усмішками школярі, їхні батьки, вчителі.

 

Читати далі

30 серпня відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району

Додано 31.08.2018
Image Title

    30 серпня відбулася традиційна серпнева конференція педагогічних працівників району, де зібралися вчителі та директори шкіл, щоб підвести підсумки минулого навчального року та обговорити наступний, що вже наблизився впритул.У стінах рідної школи гостей вітав директор ОЗ «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступеня» Сергій Мисник, який нещодавно удостоївся високого звання Заслуженого вчителя України, з чим його щиро вітали виконуючий обов’язки голови райдержадміністрації Сергій Сіряченко, голова профспілкової організації голова Лубенської районної організації профспілки працівників освіти і науки України Людмила Грицаєнко, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Юлія Білокінь.

Читати далі