Вітаю Вас, Гість
Головна » Новини освіти
1 2 3 ... 71 72 »

Ми продовжуємо перемагати …….

Додано 04.02.2019
Image Title

     2 лютого 2019 року у м. Київ відбувся Всеукраїнський інклюзивний дитячий фестиваль талантів «Пізнайко збирає друзів» за підтримки Міністерства культури України та Департаменту культури Київської міської державної адміністрації. На конкурс прибули циркові колективи та окремі виконавці мистецтва талантів з різних регіонів України. Отримав офіційне запрошення і цирковий колектив «Юність» Лубенського районного центру дитячої та юнацької творчості, який працює на базі Снітинської ЗШ І - ІІІ ступенів, керівником якого є Руденко Наталія. Виступи учасників фестивалю оцінювало компетентне журі циркового мистецтва. Лубенський район представляли вихованки циркової студії «ЮНІСТЬ».

Читати далі

Обласний етап Всеукраїнських учнівських олімпіад

Додано 15.01.2019
Image Title

   12 січня 2019 року у Полтавському юридичному інституті національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого пройшов ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії.

Читати далі

19 грудня - День Святого Миколая.

Додано 20.12.2018
Image Title

    19 грудня всі маленькі українці із завмиранням чекали подарунків від Святого Миколая. Чекали їх і діти пільгових категорій нашого району, які були запрошені у велику залу райдержадміністрації в цей день. Веселими піснями, танцями, виступами лялькової студії, іграми та виставою був створений піднесений святковий настрій у присутніх дітей. В ході дійства артисти активізували малюків пісенними руханками.

Читати далі

І районний етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук

Додано 10.12.2018
Image Title

      09 грудня  відбувся заключний тур І районного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. На конкурс було представлено 18 наукових робіт учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Лубенщини з 14 секцій. Учні логічно та послідовно захищали свої роботи, розгорнуто давали відповіді на запитання вчителів та учнів за темами своїх робіт, та провели цікаві дослідження, результати яких є актуальними.

Читати далі

Вітаємо з перемогою

Додано 09.12.2018
Image Title

   8 грудня 2018 року у м. Полтава пройшов ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Вдалий старт у учнів закладів загальної середньої освіти Лубенського району.

Читати далі

Обираємо майбутню професію.

Додано 05.12.2018
Image Title

   В рамках профорієнтаційної роботи представники Сумського державного університету 4 грудня на базі Лубенської ЗОШ №10 провели інформаційно-розважальні заходи під назвою «День науки» для учнів старших класів м. Лубни та Лубенського району.

Читати далі

«Пишаємось нашими захисниками! Своїх не зрікаємось!»

Додано 05.12.2018
Image Title

        Вихованці образотворчого гуртка (керівник Ятел Н.Г.) районного центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі опорного закладу «Калайдинцівька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області» приєдналися до молоді зі Львова.

Читати далі

Незабутня поїздка у Путрівський НВК В рамках ІІІ очної сесії навчання вчителів НУШ Лубенського району та Засульської сільської ради відбула

Додано 04.12.2018
Image Title

        В рамках ІІІ очної сесії навчання вчителів НУШ Лубенського району та Засульської сільської ради відбулася поїздка в Путрівський НВК, Васильківського району, Київської області. Учителі ознайомилися з освітнім середовищем початкової школи в процесі навчання, зустрілися з генеральним директором «Еверест знань» Андрієм Вентовим, який запропонував перелік дидактичного матеріалу для використання в роботі та директором видавництва «Літера» Сергієм Макаревичем, який презентував і подарував комплект наочних посібників для першокласників.

Читати далі

17 листопада пройшла олімпіада з інформаційних технологій. 12 учнів закладів загальної середньої освіти району взяли в ній участь. Вітаємо

Додано 19.11.2018

     17 листопада пройшла олімпіада з інформаційних технологій. 12 учнів закладів загальної середньої освіти району взяли в ній участь. Вітаємо учнів-переможців та їх учителів.

І місце - Литвиненко Дмитро, учень 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» (уч. Журавель Я.А.) ;

 

ІІ місце - Чупир Олег, учень 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (уч. Десятник Т.В.)

Читати далі

“Мелодії і Ритми над Ворсклою”

Додано 13.11.2018
Image Title

  10 листопада в місті Полтава відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Мелодії і Ритми над Ворсклою”, який гостинно відкрив двері талановитим і креативним дітям: яскрава хореографія, балет, циркове та вокальне мистецтво, розмовний жанр принесли глядачам безліч позитиву та приємних вражень.

Читати далі