Вітаю Вас, Гість
Головна » Новини освіти
1 2 3 ... 71 72 »

І районний етап конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук

Додано 10.12.2018
Image Title

      09 грудня  відбувся заключний тур І районного етапу конкурсу-захисту наукових робіт Малої академії наук. На конкурс було представлено 18 наукових робіт учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти Лубенщини з 14 секцій. Учні логічно та послідовно захищали свої роботи, розгорнуто давали відповіді на запитання вчителів та учнів за темами своїх робіт, та провели цікаві дослідження, результати яких є актуальними.

Читати далі

Вітаємо з перемогою

Додано 09.12.2018
Image Title

   8 грудня 2018 року у м. Полтава пройшов ІІІ (обласний) етап ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. П. Яцика. Вдалий старт у учнів закладів загальної середньої освіти Лубенського району.

Читати далі

Обираємо майбутню професію.

Додано 05.12.2018
Image Title

   В рамках профорієнтаційної роботи представники Сумського державного університету 4 грудня на базі Лубенської ЗОШ №10 провели інформаційно-розважальні заходи під назвою «День науки» для учнів старших класів м. Лубни та Лубенського району.

Читати далі

«Пишаємось нашими захисниками! Своїх не зрікаємось!»

Додано 05.12.2018
Image Title

        Вихованці образотворчого гуртка (керівник Ятел Н.Г.) районного центру дитячої та юнацької творчості, що працює на базі опорного закладу «Калайдинцівька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Ф.Д.Рубцова Лубенської районної ради Полтавської області» приєдналися до молоді зі Львова.

Читати далі

Незабутня поїздка у Путрівський НВК В рамках ІІІ очної сесії навчання вчителів НУШ Лубенського району та Засульської сільської ради відбула

Додано 04.12.2018
Image Title

        В рамках ІІІ очної сесії навчання вчителів НУШ Лубенського району та Засульської сільської ради відбулася поїздка в Путрівський НВК, Васильківського району, Київської області. Учителі ознайомилися з освітнім середовищем початкової школи в процесі навчання, зустрілися з генеральним директором «Еверест знань» Андрієм Вентовим, який запропонував перелік дидактичного матеріалу для використання в роботі та директором видавництва «Літера» Сергієм Макаревичем, який презентував і подарував комплект наочних посібників для першокласників.

Читати далі

17 листопада пройшла олімпіада з інформаційних технологій. 12 учнів закладів загальної середньої освіти району взяли в ній участь. Вітаємо

Додано 19.11.2018

     17 листопада пройшла олімпіада з інформаційних технологій. 12 учнів закладів загальної середньої освіти району взяли в ній участь. Вітаємо учнів-переможців та їх учителів.

І місце - Литвиненко Дмитро, учень 9 класу опорного закладу «Вовчицька ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей» (уч. Журавель Я.А.) ;

 

ІІ місце - Чупир Олег, учень 11 класу опорного закладу «Калайдинцівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» (уч. Десятник Т.В.)

Читати далі

“Мелодії і Ритми над Ворсклою”

Додано 13.11.2018
Image Title

  10 листопада в місті Полтава відбувся Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Мелодії і Ритми над Ворсклою”, який гостинно відкрив двері талановитим і креативним дітям: яскрава хореографія, балет, циркове та вокальне мистецтво, розмовний жанр принесли глядачам безліч позитиву та приємних вражень.

Читати далі

Відбувся ІІ (районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Додано 13.11.2018

    10 листопада 2018 року у опорному закладі «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» відбувся районний етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Читати далі

Всеукраїнські учнівські олімпіади з навчальних предметів

Додано 12.11.2018

   10 та 11 листопада 2018 року проведено ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови та літератури, трудового навчання, правознавства та біології. Участь у випробування взяли 48 учнів закладів загальної середньої освіти району.

Читати далі

Стартував ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад 2018 – 2019 навчального року

Додано 05.11.2018

     3 листопада на базі опорного закладу «Засульська ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія» олімпіада з історії дала старт ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів.

Читати далі