Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Червень » 22 » Навчально-тренувальні збори
Навчально-тренувальні збори

З метою підготовки рою «Удайські козаки» Калайдинцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені генерал-майора Ф.Д.Рубцова Лубенського району – переможця ІІ (обласного) етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») до ІІІ (Всеукраїнського) етапу гри, з 13 по 17 червня  2016 року в місті Полтаві, на базі Полтавського обласного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді були проведені навчально-тренувальні збори.

Відповідно до програми зборів, методисти обласного центру туризму і краєзнавства проводили з юними джурами вишкіл у формі практичних занять з підготовки до змагань і конкурсів «Впоряд», «Туристсько-спортивної смуги перешкод», з надання першої долікарської допомоги та транспортування потерпілого «Рятівник». Відвідали тир Полтавської обласної організації ТСО та провели практичні з пневматичної гвинтівки. Також проводилися заняття з знання історії України «Відун», до творчо-мистецького звіту рою «Ватра» (У колі друзів) та інтелектуально-творчої гри за методикою квестів «Пластун».

Велику допомогу в проведенні дводенних стрільб з гвинтівки Полтавському обласному центру туризму і краєзнавства учнівської молоді надала Полтавська обласна організація Товариства сприяння обороні України під керівництвом Василенка В.І. та Комунальної установи «Полтавський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф на чолі з головним лікарем Лавренком О.С., професійні лікарі якої підготувала дітей до участі в конкурсі з надання першої долікарської допомоги «Рятівник».

Наразі відомо, що ІІІ етап гри «Джура» відбудеться з 6 по 26 серпня 2016 року в «Українському дитячому центрі «Молода гвардія» (м. Одеса) в рамках тематичної зміни «Ми – українці!».

 

Категорія: Новини освіти |