Вітаю Вас, Гість
Головна » 2017 » Березень » 29 » Навчально-польові збори на Лубенщині
Навчально-польові збори на Лубенщині

    На виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни», з метою практичного закріплення рівня знань, умінь та навичок учнів під час вивчення предмету та посилення військово-патріотичного виховання учнівської молоді з 27 по 29 березня 2017 року з учнями 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів району проводяться навчально-польові збори.

    Так, 28 березня 2017 року на базі Ісківської ЗШ І-ІІІ ступенів (директор Ауніна О.В.) відбувся другий день занять. Учасників зборів привітали перший заступник голови Лубенської районної державної адміністрації Сіряченко Сергій Миколайович, начальник відділу з питань оборонно-мобілізаційної роботи та цивільного захисту Чудак Микола Дмитрович, начальник відділу освіти, сім’ї, молоді та спорту Білокінь Юлія Михайлівна, а також голова громадської організації «Лубенське міжрайонне об’єднання ветеранів АТО» Клюшник Олександр Вікторович. Особливо важливою для майбутніх захисників стала участь у навчально-польових зборах учасників антитерористичної операції Смагіна Олександра Олеговича, Поліча Олександра Олександровича та полковника, керівника міського методичного об’єднання вчителів предмету «Захист Вітчизни» Химича Петра Степановича.

 

 

    У ході зборів учні відпрацьовували не лише військовий вишкіл стройової підготовки, а й отримали знання з тактичної підготовки: дії солдата у бою у складі бойової групи, в наступі та обороні. Практичні заняття з ними провів інструктор Поліч О.О. Про порядок та правила поводження з вибухівкою, встановлення, виявлення та знешкодження інженерних боєприпасів (міни, розтяжки гранат) ознайомив учнів полковник Химич П.С.

 

   Також, одинадцятикласники навчалися надавати першу домедичну допомогу пораненому з інструктором з тактичної медицини Смагіним О.О., а під керівництвом Клюшника О.В. мали можливість удосконалити свої знання з матеріальної частини АК, шляхом практичного розбору та складання автомату та спорядження магазинів учбовими патронами.

 

 

    Черговий день навчально-польових зборів відбувся за планом, учбова мета була досягнута, учні отримали практичні знання і досвід. Та найголовніше молодь відчула себе причетними до військової справи і стала на крок ближчою до захисту своєї Вітчизни.

Категорія: Новини освіти |