Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Травень » 24 » Навчально-польові збори на Лубенщині
Навчально-польові збори на Лубенщині


 
На виконання навчальної програми предмета «Захист Вітчизни», з метою формування готовності учнівської молоді до виконання конституційного обов’язку щодо захисту національних інтересів та цілісності України та з метою закріплення теоретичних і практичних навичок учнів з 23 по 25 травня 2016 року у загальноосвітніх навчальних закладах Лубенського району проводяться 3-денні навчально-польові збори для юнаків та дівчат 11 класів.
23 травня у с. Тернавщина відбулося урочисте відкриття навчально-польових зборів для юнаків. Учасників зборів привітали перший заступник голови Лубенської районної державної адміністрації І. І Нестеренко, начальник відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації Ю.М.Білокінь.
Під керівництвом учасників АТО та бойових дій юнаки удосконалювали практичні навики з тактичної та вогневої підготовки, ознайомилися з діями солдата у бою, практикувалися у розбиранні та складанні автомата.
Практичне заняття з інженерно-саперної справи провів інструктор центру виживання та тактичної підготовки Сивуха Віктор Вікторович, на якому учні ознайомилися із видами озброєння та бойової техніки. Майстер-клас із надання першої домедичної допомоги в умовах бойових дій для юнаків провели військові медики Перекопна Світлана Борисівна, Дзюба Роман Олексійович. З основами рукопашного бою ознайомив інструктор з РБ Власенко Олександр Васильович.

З великим захопленням юнаки цікавилися військовою справою, засвоїли ази служби, відчуття чоловічої дружби, колективізму, взаємоповаги один до одного. Набутий практичний досвід допоможе у майбутньому зорієнтуватися у будь-якій непередбачуваній ситуації, а може, й врятує чиєсь життя.
Щоб відчути атмосферу справжнього військового життя, при сприянні депутата районної ради, голови СФГ «Діброва» Коваленка Олексія Федоровича для одинадцятикласників було організовано приготування солдатської каші.
Наступні дні навчально-польових зборів будуть проводитись у навчальних закладах району.
Фотографії можна переглянути тут My WebPage

Категорія: Новини освіти |