Вітаю Вас, Гість
Головна » 2016 » Лютий » 23 » Науково-методичний супровід Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів
Науково-методичний супровід Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів

19 лютого працівники районного методичного центру провели першу зустріч із педагогічним колективом Войнихівської ЗШ І-ІІІ ступенів у рамках науково-методичного супроводу щодо запровадження ігрових технологій у навчально-виховний процес загальноосвітнього навчального закладу.

Директор Лубенського РМЦ Шевченко Л.П. ознайомила присутніх із новими формами і методами роботи методичного центру, підходами у наданні працівниками центру методичних послуг педагогам району. Також повідомила про результати попереднього анкетування учителів школи щодо готовності до впровадження інноваційних технологій у навчально-виховний процес.

 

Методист Пильгук Н.Ю. ознайомила присутніх із науковими, теоретичними та методичними аспектами проблеми «Використання ігрових технологій у навчанні». Поширення ігрових технологій в освіті пояснюється тим, що гра є природною пізнавальною діяльністю дитини. Розглядались особливості застосування ігрових технологій навчання за предметними напрямками, педагогічні принципи, які сприятимуть розвитку інтересів учнів, підвищенню рівня якості знань та успішності навчальних досягнень.

 

Вивчення літератури, аналіз та узагальнення зібраних матеріалів з даної проблеми стали домашнім завданням для вчителів Войнихівської школи.


Категорія: Новини освіти |